SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148437

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
to wy horse powera nie piliście blllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wiesz jak reanimator smakuje?? tak jakbys zmielil owsianke i dodal wody to taka gesta papa smak cytrynowy i czujesz tak jakby piach w gembie jak o tym pomysle to ciarki mnie przechodza owszem nie jest az tak neidobre jak moje bcaa ALE reanimatora sie pije duzo wiecej niz bcaa wiec dluzsze cierpienie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
z***ane OKE...


cały dzien siedzenia w Rze i na jeden chvuj wyszło

co z tego ze z podstawy bedzie z 95-100% jak z rozsz bedzie z 50%

to na jedno wyjdzie przy przelicznikach 1-2

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
tego ja zrezygnuje z pisania rozszerzenia bo to na samo wychodzi a rozszerzenie to nawet i na 50% moga byc klopoty napisac ciezkie byly zad na rozszerzeniu??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
przeyebane niektóre

ze znajomych to chyba jednego nikt nie zrobił, ostatniego ze stereometrii a inne no to w miare szło zrobić, z tym że ja jestem cienki strasznie z geometrii zwykłej, z analitycznej już troche lepiej i ze stereometrii, ale tak samo trygonometria to leży całkiem, no a z tych działów to zadań jest najwiecej


ja to bym wolał wielomiany, logarytmy, ciągi, funkcje o takie rzeczy a tego było mało


ale nic, zobaczy się jak to poszło, może być od około 60-70 w dół, ja obstawiam 50

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ja chcialbym zobaczyc zadanka z rozszerzenia

ale czystki sie zrobili w dziale anonimowe pytania

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jutro pewnie będą arkusze, mówię kosmosu niby nie było, aż się zdziwiłem bo 1-7 mi poszły lekko w bardzo krótkim czasie, no to siódme mi dopiero zamotało we łbie i męczyłem się z pół godziny, ze wszystkiego próbowałem to liczyć i w koncu wyszło, a potem to już tylko gorzej

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
hehe u mnie wyjdzie tendencja wzrostowa
polski 50%
matma 60%
angol 70%

hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
co jeszcze ci zostało? bo ja nie kumam tej całej nowej matury
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium