SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148940

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jak zapier****c trzeba to chyba nie o tych samych studiach gadamy

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Wyższa Szkoła Kulturystyki i Fitnesu

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Nie weim na jakim kierunku ty byles, ale ja bylem na prawie i latwo nie bylo. Niestety po dwoch latach olalem system:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
***** po szkole to myślicie ze co łatwiej wam bedzie o prace chyja jak nie bedziesz mial głowy na karku to po tobie trzeba ***ac i handlowac kupowac sprzedawac itd. wtedy mozna cos kapucha zarobic niestety tak w tym kraju trzeba sie dorabiac na boku bo inaczej to nici i worek mozesz długopiy skręcac.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Kameleo nie twierdze ze sie idzie na egzaminy mowi sie dziendobry i zdane chodzi mi ze poziom jest nizszy niz na innych uczelniach, a ukonczenie jej nie pozwala Ci zajmowac ciekawych stanowisk lecz najczesciej jako nauczyciel sie konczy

ja nie studiowalem tam ja dopiero bede studiowal ale moj sasiad skonczyl tam informatyke, mialo byc fajnie ze tam duzo specjalizacji i tam mozna byc dobrym informatykiem, przyszlo co do czego jak mieli wybierac specjalizacje to tak jakby nie mieli wyboru i byl 1, praktyki w szkole, i teraz moze byc praktycznie tylko nauczycielem, to ja dziekuje za takie studia
niewiem mieszkam blisko rzeszowa i slyszalem duzo negatywnych opini o uniwerku


Dymek wiesz narazie tak jest ze dyplom po studiach jest guzik wart ale nikt nie moze gwarantowac co bedzie za kilka.kilkanascie lat, moze wtedy byc niezbedny wiec lepiej go miec ;)



Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-05-30 21:38:21

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Jezeli chcesz cos znaczyc na rynku pracy to studia zaoczne i praca jednoczesnie. Wiadomo, ze tak nie jest latwo, ale prawde mowiac kazdy pracodawca chcialby kogos z doswiadczeniem. JA np siedze w branzy rolniczej i jak mielibysmy do wyboru goscia:
- z wyzszych wyksztalcenie lub
- goscia z dwu letnim doswiadczeniem,
to wybieramy tego z doswiadczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
***ac studia usztywniajmy mlecze

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
fakt doswiadczenie jest b wazne
ale dochodzi do absurdu bo wszedzie jest wymagane doswiadczenie a gdzie masz go zdobyc jak bez niego Cie nie przyjma??

ps nie zgadzam sie w 100% np do firmy informatycznej nie przyjma kogos bez studi tak jak na wiele innych stanowisk

ale i tak jedno jest najwazniejsze.... ZNAJOMOSCI

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Napewno jeśli chcesz cos studiowac celowałbym na Twoim miejscu na kierunki związane z naukami ścisłymi typu matematyka chemia fizyka. Coraz więcej brakuje w naszym kraju dobrych i diświadczonych inżynierów i budowlanńców. Za kilka lat bedzie duży popyt nich.
Druga opcja to jakieś nie wiem ochrony informacji niejawnych albo jakies bezzpieczeństwo wewnętrzne.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
problemem z wyborem studi ma vinci18 , jak wspomnial nie jest najlepszy z kierunkow scislych
ja tam ide na polibude

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium