SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149199

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Rain a co Ty studiujesz??

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
zarzadzanie finansami

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
i co po tym?






























Irlandia?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
qwa zapier**lalem na budowie dzis od 7:30 do 18

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
praca w banku dziecinko

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1769 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7394
jedno ciastko poszło już

w banku tzn ?

Mów co myślisz , rób co mówisz.
[http://www.pajacyk.pl/]

Zamiast soga > http://infobot.pl/r/1HHK 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
nie no Rain poważnie pytam o możliwości zarobkowe, zapotrzebowanie na rynku obecnie itp.
bo w sumie się zastanawiam na co iść, skoro wojo odpadło, więc potencjalnie może i to by mnie interesowało..

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
no praca na roznych stanowiskach w banku, biurach maklerskich, księgowości, i wszystkie inne zwiazane z finansami i hajsem... To akurat robie bo interesuje mnie (oprocz gry na giełdzie) ale to z czasem tez sie zainteresuje byc moze na drugim roku juz zaczne sie uczyc o tym.

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-04-26 21:33:54

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
BTW nie ma takiej opcji zebym jechal gdzies do Irlandii mam pracowac w banku i juz. Bede sie staral i zap***lał jak dziki osioł i bede tam pracowal !

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
trochę staro sie tu czuje hahaha

polukrowałem od 1 strony mam nadzieje że nikogo nie przeoczyłem, jeśli tak to upominać się proszę

co jest? maturzyści w książkach siedzą?

Zmieniony przez - W4MP w dniu 2010-04-26 22:01:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium