SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149218

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja wole wydać te 40zł pojechać sobie w paintaballa pograć :D byłem w TBG super sprawa wszystko dzieje sie w budynku mozna nawet cały dzien grać grać grać a jaka adrenalinka tylko pózniej na tyłku pełno siniaków miałem

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jakie 40zł? :D

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
płacisz 40zł dostajesz ubranie tzn mają ubiór niemieckich wojsk z demobilu ,który da sie kupic na allegor za 5,99 parę dostajesz guna do tego 100 lub 150 kulek. Jak juz wszystkie wystrzelasz 20zł dopłata 200kulek. Nabijanie markera gratis. Zebrać ekipę i mozna jechać. Ja byłem z ludzmi ze większość 1 raz na oczyska widziałem ogólnie fajna zabawa naprawdę budynek dość dość zresztą znajdę str to zapodam link

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
http://www.tarnobrzeg-paintball.pl/

o to ci chodzi?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
trzeba by sie kiedys wybrac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
wikt dokładnie o to :)
koleś co to prowadzi jest naprawdę spoko da sie pogadać i tym samym sie zajmuje co My ;d
Czyli lubi pobawić sie żelastwem
mi sie podobalo musze sie ustawić ze znajomymi i trzeba sie wybrać tylko narazie wszystko co mam leje do baku

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
i widze ze znow odzylo tu paintball fajna sprawa sam bym sie wybral ale mam ta sama sytuacje co Arus cala kasa co mam idzie w auto pomyslec ile sprzetu bym sobie pokupywal do silki za to i jeszcze mandat dostalem za brak gasnicy i trojkata

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
ile? bo mam chyba niezalegalizowaną

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dali 50 zl za jedno i 50 zl za drugie ale powiedzieli ze mogli wlepic i 500 zl naszczescie ja chodze do szkoly i ja jestem tylko wspolwlascicielem auta to dostalem 100 zl

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
a pkt nic?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-08-20 15:51:39

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium