SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149111

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Ja się operdalam cały dzień od 9 do myślę 12 komp , potem miraż nauki na maturę piątkową z gegry , od 18 do 20 gra w siatkę , chociaż jak pomyślę co było wczoraj podczas gry w nogę to strach , jak o 14 wyszedłem to o 20 na fazie wróciłem, taka to była gra haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no no

kilka goli musiałeś strzelić

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kilka browców znaczy się , hornole i fox-y jak zwykle, ale harnasie mocne git w smaczku są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja pochodze spod rzeszowa teraz obecne miasto to w profilu pisze




nie pisac o alkoholu bo nie wytrzymam

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2011-05-09 11:55:27

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja mam ciotkę w sokołowie małopolskim , dawniej w nienadówce mieszkała to taka wiocha parĘ km od Rzeszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wiem gdzie. znaja mnie tam niestety

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
czego niestety , ona ma 4 synów w wieku od 18 do 26 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to mozliwe ze kilku sie natrafilo. i w jednej i drugiej miejscowosci mielismy akcje. stare glkupie czasy

a w sokolowie mieszka gnoj co sie na kolezke rozyebal co nie mial nic wspolnego ale powiedzial na niego bo cos tam o nim slyszal. ogolnie parodia tamte okolice w wiekszosci (nie obrazajac spoko i kumatych bo tez sa ale niestety duzo mniej). ciesze sie ze juz tam nie mieszkam.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
No akcje tam są niezłe , raz jak byłem na weekend to gości kilku samochodami wpadło a była budowa na osiedlu i tam jakieś cegły maksy czy pustaki były to oni do łapy po jednym i się trzaskać chcieli , ale jakoś obyło się bez walki ha ha stare czasy bo pewno ze 6 lat temu do było, ale do dziś akcje pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Mocny skąd konkretnie pochodzisz? :D

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium