SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148442

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
tylko 40 str. do końca spamu przed wakacjami może się wyrobimy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
hejcia

jak wam sie podoba moj piesek?

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ktoś ty ?? i wbijaj soga jak nie to won i kierwa żadnego pieska nie widzę , a gdybym widział ja za psami nie przepadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
w profilu ma

haha dobry kvrwa


no wbijaj wbijaj soczki

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
a co masz curva do psow? sa lepszymi przyjacielami od falyszywych ludzi.

co chodzi o psiarnie to tez nie przepadam ale jeszcze bardziej nie lubi gnojow co sie napinaja jp jp a na psach sie rozyebuja.

a piesek w profilu to moj uroczy amstaffik ktory jak widac jest bardzo wesoly

sogi wbijam oczywiscie. dawno mnie tu nie bylo i gdzies sie zapodzialo haslo do starego nicku.

dzieje sie cos na podkarpaciu? teraz mieszkam za granica takze pewnie sie troche pozmienialo wszystko.

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
siema kierva
a co ma sie dziac c***e tylko podnosza ceny ***ane ****y zamiast do chvja zastopowac inflacje i najazd chvjow z UE to piiierdola ic***jeeebane chvje

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no

dymek trafnie to ujął

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
bylem babci kupic cukier, wyciagam 2zl i cos nie bardzo. zajezdzam na cpn a tu 95 5.05 takze trzeba na gazie jezdzic i pic zdrowa herbate

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kryzys pany ! wszystko drożeje w uj tylko alkohole się jako tako trzymają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
to trza pić

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium