SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148423

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
koles z mojej szkoly zginal z tego wypadku

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
tego w Kraczkowej?

heh



Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-05-19 17:30:47

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
siema co tam

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
jutro jade na śląsk na pogrzeb


sory płynę

a tak poza tym największy koks w moim mieście powiedział że super wygladam i pytał sie mnie o trening, diete i suplementacje:D

jestem z siebie dumny


Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2010-05-19 18:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
mam małe pytanie :D
bo no ćwicze juz jakiś 2 miesiąc i 1 tydz
szukam kogoś co to by mi troszke pomógł na starcie
pokierował mną mniej więcej i zarysowałco i jak mam robic
czytałem juz troszke artów mam dięte ułożona poprawiona trening mama i w ogóle ale chciałbym sie troszke poradzic na prv albo gg
to jak by ktos miał troszke czasu to dzieki
moje gg to 8665157
(przytyłem 2 kg co uważam za wieelki sukces gdyż u mnie każdy kilogram trudny i trzeba o niego sporo powalczyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
siema pany co wy kvrwa plywacie ze nie ma was na sfd jak tam u was sytuacja powodziowa

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
yamek u mnie spokojnie, nic w sumie poważnego nie grozi, w ogóle w okolicach też nie jest źle

chociaż dzisiaj cały dzień zayebista pogoda, słoneczko itp

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
u mnie tez nie jest zle woda juz opadla kolo domu ale pudzian ciota matko boska

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ale Ciebie by mial na 1 strzala

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Witam dawno mnie nie było

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium