SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148448

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie dzie do zawodowy zycie zdasz to zdasz nie to poprawka albo za rok

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
jak tam maturzyści?

matura to bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
popieram, rynek za bardzo jest wysycony kandydatami do pracy z wyższym wykształcenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
idz na studia bedziesz wykrztalconym bezrobotnym nieno kazdy teraz po studiach bez studiow to praktycznie samobojstwo teraz nawet sprzataczki sa po studiach.. A Chudy to co chcesz zrobic po maturze??

Yamek zrobmy protest i nie piszmy matury

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
sam szukam pracy bo przyszedł czas na zmiany i trochę jest lypa, na rzeszowiaku g****, zresztą co 2 ogłoszenie to śmieszne doradztwo finansowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
błahahahaha ale ściema ta matura

patrze na tematy : "świętoszek" i "zdażyć przed panem Bogiem" - myśle sobie :*****, żadnego nie powtarzałem, a jak przerabialiśmy to nawet streszczeń nie czytałem bo to takie pierdółki, to wszystko mi było jedno ale że na podstawie fragmentów to nawet lepiej jak się lektury nie zna bo ciężko zrobić wtedy nadinterpretację haha

także powinno być dobrze, spoko w jakies 2h zrobiłem, jutro pasuje tak samo matme podstawową napisać to bede miał 3 godzinki przerwy przed rzeźnią

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
co wy wszyscy sie uczycie czy co??
byłem na siłce ale lenia miałem fest:D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
ja wczoraj dorzuciłem bieganie po treningu i kostkę czuje ostatni raz biegałem 15 kg temu

zaraz zarzucę końską dawke wit. C, zimny okład i jutro bandaż elastyczny

Zmieniony przez - W4MP w dniu 2010-05-04 18:08:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium