SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148429

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jakby tak myslec to lepiej wogole po podstawowce zakonczyc szkole i siedziec w domu jak ferdek kiepski

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
haha F.Kiepski " W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem " , ale nawet po studiach trudno o robotę , yamek trochu racji ma . Najlepiej na granicę wyperdalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
"ale nawet po studiach trudno o robotę" prawda ale zauwaz ze prawie kazdy idzie na studia, wiec jak ich nie masz to jestes tak jakby w plecy nie masz czegos czego oni maja.

Pozatym kto wie co bedzie za 5-10 lat moze bez papierku ze studi ani rusz i co wtedy?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
W przyszłości może się przydać zawód który teraz jest niepotrzebny , więc zgadzam się z Tobą w 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
oj humanisci humanisci

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
może i nie będzie roboty...







































.... ale za to jaki prze chvj z matmy będę

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
jepac szkole prostowac mlecze

elo jak tam chopy

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
no no siema a tam kto wie co za 10lat bedzie ja chce sie do strazy dostac i tyle

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
sam robie studia zaocznie i prowadze własna działalnośc gospodarcza
piełdole jepac u prywaciarzy

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jaką działalnośc prowadzisz, co konkretniej?

i studia jakie

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium