SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148449

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
a ja mam siłkę po skokach narciarskich czyli za ok. godzinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
***** wstawac ile bedziecie się regenerowali ;p

własnie o*******ilem przedtreningowy poszedł marnie;/

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no ja wstałem

a te chvje dalej pewnie sie byczą

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kierwa co byczą poszedłem spać o 3.40 bo z imprezy wtedy wróciłem a o 10.30 pobudka i do kościółka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Wszystkiego najlepszego małe chvje
kurv dalej pustki do kolejny sezon juz za pasem a spam w miejscu

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja jestem , ale bez przesady sam do siebie nie będę pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
joł i wszystkiego najlepszego cipki

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
i kvrwa nie spać chvje do 12 tylko wstawać!

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
PUSTO JAK W KOŚCIELE, MASAKRA, RUSZAĆ DUPY !!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dokładnie...

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium