SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies'owa inspiracja - redukcja etap I str.23, etap II str. 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ciotka no dzięki, przy 70 myślałam, że się ... zesram, ale ok

Wszystkiego najlepszego z okazji święta rajstop i goździka

Jedzenie mi zbrzydło. Musze jakieś sensowne zakupy zrobić i sensowne jedzenie przygotować, bo powiało prochem i nuda ostatnio. Tylko truskawki jakoś genialnie się wkomponowały do omleta z odżywką




Od poniedziałku nie zamawiam mleka, i chyba se na 2 tygodnie podaruję całkowicie nabiał i zobaczę, co będzie, bo ostatnio za dużo folguję.


Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-03-08 20:10:22

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Trening:

w związku z pomyłką czwartkową dzisiaj zamieniłam i zrobiłam przysiad tylni + wznosy z opadu. Chyba pierwszy raz je zrobiłam naprawdę dobrze, bo nie mogłam z ławki rzymskiej zejść tak pięknie weszło.

Krewetkowy brzuch Tydzień 5 dzień 3.

Po marsz max nachylenie v= 5 km/h czas 20 minut. Czytałam sobie atlas ćwiczeń i 2 razy prawie spadłam z bieżni. Kroki długie, dupcia napięta.

Prawie popłakałam się ze śmiechu w rozdziale "typy sylwetek".
Otóż typ endomorficzny żeby zachować niski poziom tłuszczu musi ostro ćwiczyć z jednej strony, z drugiej trzymać drakońską dietę, co jest pożądane w obecnych czasach niedostatku. Książka jakoś z początku lat 90'




Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
nie mogę patrzeć na te Twoje wypady... 30 kg ...a ja się mecze od samego myślenia o nich...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Syli miałam do wyboru Poradnik domowy i atlas ćwiczeń wybrałam atlas.

Shrimp ano, takie czasy były.

Ciotka, jeśli Cię to pocieszy, te wczorajsze mnie zmiażdżyły. Rypie mnie wszędzie, a uda i tyłek najbardziej.

Się pochwalić muszę, że wiosło sztangą zrobiło swoje, bardzo dawno zakwasów na plecach nie miałam:)

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
No to i ja se dzisiaj pomachałam - nie z panem w szortach, ale z panią w "ledżinsach" - i co to było - jesosieeeeeeeeeeeeee

Zapowiadało się niewinnie- takie tam machanko :)
Ale po serii pajacyków z burpeees to myślałam, że padnę i nie wstanę! i tak przysiady z wyskokami, nożyce z wyskokami, turalnie nóg w pozycji planka i kilka innych przyjemności, zakończonych jogowym rozciąganiem!

I tak 30 minut, lało się ze mnie jak z kranu. Ale nie wiem czy mam takie zakwasy, czy przykurcze, ale nie mogłam skoków z kopaniem piętami w tyłek zrobić. DRAMAT Do tego w połowie wcisnęłam pauzę, bo bym wykitowała ale żyję i mam się całkiem świetnie!

I krewetkowy brzuch Tydziień 5 dzien 4 na dobicie:D


Tydzień udany, 3 x siłowy, po siłowym cardio, brzuchole i jeszcze to. Zadowolona jestem
Miska z dzisiaj.

A i do szkoły nie poszłam, bo mi się nie chciało



i jeszcze nie tą michę wrzuciłam:D





Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-03-10 23:03:08

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Pani w ledżinsach -> lubię te akcje

Też nie poszłam. Wczoraj było mi dobrze z tym, dzisiaj mam wyrzuty

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
niezle zapyerdalasz , że tak powiem... az mi sie głupio robi, że taki leń ze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Mis - ja poluję na panach w szortach - kilku znalazłamNo ale, nie ten stopień wtajemniczenia i czekam cierpliwie, aż któraś się wygada.I namiętnie podglądam nie mówiąc, że podziwiam efekt malejącego uda

No to dobrze, że nie ja jedna wagaruję

Hasa - przeca też zapitalasz jak nie joga to bieżnia głupio to kraść - podobno

No i to co misie lubią najbardziej POMIARY - właściwie ja je lubię coraz mniej cyc szaleje raz w jedną raz w drugą
A resztę pozostawię bez komentarza






Zaliczyłam dorsza właśnie - rozpływał się w gębie. Ale ryżu brązowego ja gotować nie potrafię. 30 min gotowanie i 30 minut pieczenia a on dalej twardy i ja nie wiem jak skąd oni ten imbir do sushi biorą taki fajniutki, bo mój był ostry jak nie wiem co. Pali.


Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-03-11 18:21:30

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławce dla kobiet .......................

Następny temat

Dla silnego i zdrowego ciała!

WHEY premium