SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies'owa inspiracja - redukcja etap I str.23, etap II str. 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Poran - dokładnie tez o tym dzisiaj myślałam, że jest to alternatywa:)

Mam kolegę, który kiedyś nie dał mi karkówki z grilla [on nim rozporządzał]- więc już wkurzona idę do niego i się pytam co jest?!

On zdziwiony - przecież baby nie jedzą karkówki!!!

to się pytam - to co jedzą- kiełbasę!

Kazałam mu się puknąć w głowę zabrałam mięcho i se patrze, rzeczywiście wszystkie jadły kiełbasę obrzydliwe


Podbijam temat u siebie MACIE JAKIŚ SPOSÓB NA WĄGRY? nos i broda głównie. Moja kosmetyczka nawet wymiękła.
Dermatolog dała maść, ale podziałało głównie na kaszaki, z tym mam już spokój, ale na wągry się nie nadaje na dłuższą metę, bo wysusza mi tak buzię, że płatami skóra schodzi i jak tylko przestaję jest co raz więcej
Kwasy też nie zdały u mnie egzaminu.
Jestem niereformowalna

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dzięki

z ciekawostek znalezionych w necie:

"zacznij od źródła, zadbaj o prawidłową dietę" - i na tym koniec, qrde to co ja mam ciągle nieprawidłową?

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Może masz przesuszoną już skórę i ona wydziela za dużo sebum, a do tego lepi się brud i powstają czarne i wredne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
jestem po kuracji clareny regulującej sebum ;) i dupaaaaaaaa

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Też toczę walkę z wągrami... jedyne co faktycznie pomaga mi w codziennej pielęgnacji i daje efekty to elektryczna szczotka do mycia twarzy (ja mam Clarisonic), ale niestety nie rozwiązuje całkowicie problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
ciemny czubek wagra to utleniony tluszcz, albo produkowanych przez nasza skore albo wcisniety w pory z zewnatrz. sprobuj olejku pichtowego (poczytaj na blogu alinarose)

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dzięki dziewczyny,

w pt idę na dooczyszczanie i pogadam z tą moją, jak ona to widzi, bo tak dalej być nie może

Się wnerwiłam, miała być fasolka na obiad i Miś zapomniał zrobić, dobrze że miałam jeszcze łososia i dobrze, że nie zżarłam całej porcji, bo ledwo się zmieściłam z bilansem.

Idę se dzisiaj na step, ciekawe jak przeżyję, bo odkąd zaczęłam przygodę z SFD to łaziłam tylko na siłownię, obawiam się o swoją kondycję

Wrzucam pomiary - no i mamy efekt stresu i nieliczonej miski, a właściwie brak efektu + mam wrażenie, że spuchnięta jestem






Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Lalka

-wycisk skos ze sztangielkami, to masz tam łączną wagę?
-do invertów, jak masz za wysoko sztangę, to możesz pod pięty talerze kłaść
-nagrasz filmik z dzień dobry?
-banan solo, to jednorazowa akcja?
-treningi FBW, dzień po dniu, to nie jest dobry pomysł

No

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Miska, co mnie sztorcujesz, 1 trenio mi wypadł w zeszłym tygodniu i konstrukcję rozwalił, to ambitna jestem i chciałam nadrobić, a teraz już normalnie co 2 dzień będzie

Skos- łączna, a poza tym ja zrobiłam sztangą?! hmm, to źle?
Inverty robię na Smith zwykle, ale jak pisałam oblężenie było i wyszło jak wyszło
Good- ja mi się uda pójść z Miśkiem to nagram, najwcześniej na weekend.
Banan - jednorazowo po aerobiku, bo żem bilans przeżarła, a zostało miejsca na węgle to poszłam na łatwiznę.

poza tym :

DZIEŃ 17, TYDZIEŃ TRZECI, AKTYWNOŚĆ STEP

Powiem krótko, step prawie jak trening obwodowy, wchodzenie na stopień z odwodzeniem nóg, przeskokami, wyskokami, plus forma interwałowa- do tego mam przeogromne zakwasy na dupsku i chciało mi się płakać.

Spociłam się jak mops, ale zadowolona jestem, bo dałam radę całą godzinę.

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławce dla kobiet .......................

Następny temat

Dla silnego i zdrowego ciała!

WHEY premium