SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies'owa inspiracja - redukcja etap I str.23, etap II str. 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Syli, ja się nie znam ale wyjdzie w poniedziałkowych pomiarach co i jak

Miało być dzisiaj bieganie, a wyszło tak że dopiero teraz przebrałam piżamę z wczorajszej na dzisiejszą he

Dzisiejszą aktywność okazałam wielce sprzątając w kuchni i ścierając kurze, zrobiłam jedno pranie, którego nie wieszałam nawet. Resztę obowiązków wykonała zmywarka, odkurzacz i mop przy użyciu Miśka Zatem się nie przemęczałam

Dzień spędziłam aktywnie między łóżkiem a fotelem od komputera No, ale aktywnie używałam prawej ręki do usiłowania wejścia na transmisję z debiutów

Kibicowanie strasznie mnie zmęczyło i z tych emocji do miski należy dorzucić 2 jajca z kromalem żytniego


I HIT TEGO ODCINKA - PRZEZ 3 OSTATNIE DNI BOLAŁY MNIE JAJNIKI, DOPÓKI MISIEK MI NIE UŚWIADOMIŁ, ŻE TO MIĘŚNIE BRZUCHA



Ale po tym jak miałam zawał serca [zakwasy na klacie] to w sumie mogłam się sama skapować, że to nie jajniki





Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
No Krewetko, ale można się wystraszyć Nigdy mnie nie bolały, a tu nagle tak jakoś dziwnie a że pod oponą, i to jeszcze w dolnej części to kto by pomyślał, że ja mam mięśnie aktywne

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
JEST RADOŚĆ

Miały być jutro, ale z rana mogę nie mieć czasu, więc dzisiaj zrobiłam pomiary. Zmieniony rozkład chyba zrobił swoje

I w kwestii brzucha- zmierzyłam się "normalnie" jak zwykle. Ale jak się wyprostuje konkretnie i przytrzymam mięśnie - tak jak kazała Obli, to mam w pasie 76 cm i najważniejsze - nareszcie - wreszcie- upragniony spadek w UDZIE

Tiruriru

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dzięki. Jestem bardzo zadowolona A mi się to rzadko zdarza - bycie zadowolonym, to zupełnie nienaturalny dla mnie stan

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
pięknie , pięknie :)
kolejna co prawie zgubiła pół metra :D

tak trzymać!
nie osiadać na laurach!
zap******ać dalej !

i basta!


jak to mawiają starzy górale " ciężka praca się opłaca "

zuch dziewczynka :)

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Hahaha. Gesti Twoje wypiski są boskie. Uwielbiam je

Dajesz, dajesz, nie przestajesz Bejb

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
O bosz, a ja sie wystraszylam, ze Wszyscy sie ciesza, a Ty 66 kg weszlas na 70 i wszystkie wymiary jakies wieksze, a potem do mnie dotarlo, ze Twoja tabelka sie czyta jak koran i juz jestesmy w domu. Gratuluje pieknych spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławce dla kobiet .......................

Następny temat

Dla silnego i zdrowego ciała!

WHEY premium