SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies'owa inspiracja - redukcja etap I str.23, etap II str. 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
phii każdy ledwo żyje po solidnej porcji aero, tylko co z tego? Trening siłowy, to trening siłowy , aero to aero dwie rzeczy które należy rozróżniać, a jak chcesz by ci trener na siłowni pomógł to mów ze TAK chcesz masy i niech ci pomoże ja zdobyć jak taki cwany (ciekawe ile to on tej masy ma
i właściwie dlaczego, "po" przecież masz jeszcze duze braki siłowe i mogłaś lecieć tym treningiem spokojnie jeszcze pare tygodni

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-12-01 18:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Prawdę mówiąc wyglądał jak Goliat, szeroko w barach i na cienkich nóżkach:D

Zatem ja wracam do treningu z regulaminu i szlifuje przysiady, zgodnie z zaleceniami. No to się ucieszyłam. No i nad ciężarami popracuję.

Dzięki dziewczyny.

Dorzucam michę.




Martucca, chodziło o dziennik Viki? :) się tylko upewniam.

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2012-12-01 18:18:19

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, Viki

Kwestia "rzygania" odnosi się do osób zaawansowanych i jeśli pisałam o tym w jakimś dzienniku w Ladies, to zapewne chodziło o interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Cześć :)

Wyciąg z miski, w domu mam prawie rybny:)












Nie radzę sobie z ostatnim posiłkiem nie mam na niego siły:[
Do tego nadchodząca @ i wyglądam jak puchlak..
Ale jest plus taki, że nie mam napadów złości ;P I jakoś łagodniej przechodzę PMS. Do tego zero napaści na słodkie.

Martucca, melduję, że lekturę czytam, właściwie jest prawie jak przy dobrej książce:)

Tak się jeszcze zastanawiam, bo jutro trening, Obli pisała, że mogę dalej ciągnąć na A i B - zastanawiam się nad seriami, czy lecieć od początku seriami, czy pozostać na 3 :)

Melduję również, że żyję bez mleka, a jeszcze nie dawno wydawało mi się to niemożliwe. Dzięki :D

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2012-12-03 20:49:09

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Cześć,

rozgrzewka 15 min, po treningu 15 min bieżnia średnim tempem.

Się zastanawiam czy wszędzie na siłowniach jest taki wysyp ludzi, tylko po 21 jest możliwe znalezienie miejsca do ćwiczeń.

Dzisiaj robiłam 3 podejścia do siłowni, po dwóch wróciłam do domu, bo nie było ani jednego wolnego sprzętu o sztangach i hantlach nie mówiąc:]




Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
We wznosach z opadu odpuść ciężar i rób je powoli z zatrzymaniem w szycie ruchu.
Pytanie techniczne ciężar podajesz zsumowany (sztanga+obciążenie) czy tylko to co nakładasz na sztangę?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widzę 10kg we wznosach z opadu u osoby z zerowym praktycznie stażem, to jestem pewna na 100%, że technika jest z dupy, a kręgosłup w odcinku lędźwiowym wyje o litość, bo go glanowanujesz i pracujesz na poważne problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ja właśnie dziś umarłam po 10ciu wznosach bez żadnego obciążenia - a gdzie mowa o trzech seriach z ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Swoją drogą, to ten treneiro z siłki jak ma cienkie nóżki to chyba coś niehalo z jego treningami

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8204
Swoją drogą, byłam ostatnio z jednym z "prestiżowych" krakowskich klubów z czystej ciekawości - sztab trenerów oczywiście doglądał poczynania facetów w sekcji z wolnymi i powiem tak - ŻADEN nie zachwycał sylwetką, wszyscy byli albo chudzi z wątłymi ramionami, albo zalanymi karkami, hmm... Oprócz tego oprowadzała mnie laska o wątpliwych kształtach i z oczywistą oczywistością stwierdziła, że zapewne nie będę zapuszczać się do strefy wolnych ("za dużo testosteronu") więc tą część opuścimy ;) Po czym opowiadała, że ona maszyn się boi, bo obawia się, że urosną jej "jakieś kaptury" i zaproponowała zajęcia "brzuchy" przez pół godziny i zachwalała także zajęcia na pozbycie się tłuszczyku z poszczególnych partii, tj. brzuszek, pupa i uda... Pomyślałam:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławce dla kobiet .......................

Następny temat

Dla silnego i zdrowego ciała!

Wiecej