SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies'owa inspiracja - redukcja etap I str.23, etap II str. 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ale jazda, ja napisałam że się pomyliłam i zamiast pompek zrobiłam plank, to 45 sek. planka było, a nie 45 pompek męskie to 3 zrobię, ale słowo się rzekło, więc od wtorku jadę tylko na męskich:D

Mis, no teraz już wyjścia nie mam

Obli, słowo pompką męską się stanie:D

Hasa, mi te pudełko nie będzie potrzebne, od razu nosem o glebę zaryję

Tama, ja u Ciebie też podglądam, a dwójki to mało powiedziane, rwie mnie tak od dupska po kostki, że chodzę jak paralityk.

Miały być dzisiaj narty, wczoraj olałam gości, spać grzecznie poszłam i zostawiłam ich bez opieki. O 5 rano się przebudziłam to jeszcze balowali. Z nart nic nie wyszło, bo do 11 spali jak zabici, a potem powtórka z rozrywki. Dzisiaj i ja wymiękłam. Micha nie trzymana, wino domowej roboty w ilości lampek 4.

Śniadanie tosty na razowym.
Obiad pizza na razowym.
Kolacja indyk z durum.

Dużo sera, dużo oliwy i dużo wina. Niestety. I do tego napuchłam jak balon. @ nadchodzi dużymi krokami.

Zatem przykładem nie świecę, ale za to chleb wszystkim smakował:D pizza też:)

Na usprawiedliwienie, odmówiłam orzeszków ziemnych, paluszków i marcepana.

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ja się tak nie bawię.

UMIERAM, wszystko zniesę, ale to co mi się przydarzyło to jest straszne.

Wczoraj pierwszą pizzę zrobiłam JA, normalną.

Drugą kolega się zaoferował. I se zrobił, pizzę z papryczkami hodowanymi przez następnego kolegę. Chili to jest nic przy tym co było w tej pizzy. Ale i tak to nie jest najgorsze, ani to że jeść się tego nie dało, ani też to że od razu zionęłam ogniem. Jakby podpalić wyziew na bank poszedł by płomień.

Najgorsze jest to, jakiego rozwolnienia po tym dostałam, a jeszcze bardziej to jak mnie dupsko teraz i nie tylko boli.

Zakwasy to naprawdę nic, walnąć się sztangą w głowę też nic, ale to jak mnie teraz piecze, to jest naprawdę dramat. Do roboty nie poszłam, nienawidzę ludzi i papryczek.

Na domiar złego @ przyszła i miałam podwójnego stresa, czy czasem z innej okolicy nie krawawię

Wolałabym chyba urodzić

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Gesti
Jak to mówią piekło na wejściu to i bedzie piekło na wyjściu. Współczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
niezła dezynfekcja układu pokarmowego
twarda jesteś - dasz radę ;D
lepiej mieć kumulację - niz żeby Ci się ciągnęło tydzień -najpierw papryczki, potem @ .....
a tak to raz dwa i po krzyku

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
nabial pomaga zlagodzic, kiedys twarz smarowalam jogurtem- moze na 'drugie wyjscie' tez pomoze?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Oj Ewuś, biedactwo
Moja mama raz mnóstwo chilii kroiła tacie na zimę. I nie wiedziała że to trzeba w rękawiczkach.
Później ją całe ręce piękły jakby miała poparzone. Tylko jej moczenie w wódce pomagało.

Zmieniony przez - tamaqucci w dniu 2013-02-04 13:21:48

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dziękuję Lejdis

Chyba się uspokoiło,a taką mam przynajmniej nadzieję.

Miska nietrzymana i niedojedzona:

żytni + jajca
jabłka 2
mleko od krowy + kakao

ból gardła + brak apetytu.

Dodatkowe efekty ciągle mi zimno

Ps. Na domiar złego cała napuchnięta jestem, miałam dziś problem ze spodniami, ledwo się wbiłam

Ps. 2. Zrobiłam 3,5 pompki męskiej i Krewetkowy brzuch. I zrobiło mi się cieplej:D


Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-02-04 18:56:08

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-02-04 19:28:16

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Hehhe, wyglądam jak BALONIK i nawet nie pękam:D

Spuchłam niemiłosiernie.

Wrzucam miskę, później siłka z krewetkowym brzuchem:)




Krewetkowy brzuch zaliczony, nie mogłam się powstrzymać:)

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-02-05 19:33:36
1

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Dno, kaplica, dno..

NO to trening miałam udany:

1. Przysiad bez obciążenia 60 powtórzeń.
2. Przysiad ze sztangą 50 powtórzeń.

Wszystko w seriach po 10.

1. Wyciskanie ławka skos 20 x 15 kg sztanga.
2. Wyciskanie ławka skos hantle 20 x 7 kg.

Więcej nie zrobiłam, bo siłownię zamknęli.
Dzisiaj dla odmiany było milion ludzi, nie można było nawet normalnej rozgrzewki zrobić. Postanowiłam się rozgrzać robiąc zwykły przysiad no i cryk. INSTRUKTOR się zainteresował

Już wiem i naprawdę czuję, jak powinnam przysiad robić, a jak robiłam Mam wrażenie, że 3 miesiące psu w dupę.

Postawił mnie przodem przy ścianie, nie umiałam zrobić:'-( no i taka ilość powtórzeń wynikała z mojej głupoty, bo zanim załapałam jak mam to technicznie zrobić, to pół treningu zeszło. Ze sztangą szło mi trochę lepiej..

Wyciskanie - powiedział, że bardzo ładnie by było, ale się okazało, że oszukuję, bo lewą rękę mam słabszą i kazał hantlami, aż wyrównam.

Mam doła, ale lepiej późno niż wcale.

I tym nieoptymistycznym akcentem umówiłam się na kolejny trening, żeby posprawdzał już wszystko.

Do tego, wkurzyłam się, bo przeca zmieniają się co chwilę i żaden uwagi nie zwrócił, że za bardzo pochylam się i wypinam zad [a myślałam, że to dlatego że jest taki duży].

Plus jest taki, że ten mnie zaskoczył, bo się chociaż zainteresował i nawet całkiem do rzeczy gadał. MUszę sobie to wszystko przemyśleć.

No i naprawdę bolą mnie nogi, i od razu napuchły. Szał.

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławce dla kobiet .......................

Następny temat

Dla silnego i zdrowego ciała!

WHEY premium