SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Jak nie ma ,jak jest :)


Do końca roku można zaliczać wymyk,odmyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
A to zmienia postać rzeczy - moja wina,źle zrozumiałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
a do konca pażdziernika-drazekm kontra reszta forum w wymyki odmyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7297 Napisanych postów 12493 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87763
He he dobre!!!Poszukamy z iti jakąś rure i się przyłączymy a co:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Drazekm takie wymyki nie przejdą ma być pełny zwis na proste ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7297 Napisanych postów 12493 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87763
kerad
Daj spokój trzeba mu dać jakieś fory:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kerad37
Drazekm takie wymyki nie przejdą ma być pełny zwis na proste ręce.

Darek tak po prawdzie nie wiem jakie są trudniejsze,ale wiesz można zawsze szukać wymówek to brak drążka,kontuzja,poprzeczka itd
Nie jestem wstanie sprawdzić jak jest trudniej a jak uważasz że mam łatwiej to zrób tak samo i jak pisał wycwiel bierz się do roboty wystarczy zebrać dwudziestu chłopa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rage

Kwestia priorytetów i pragmatyki.Co innego startować do jednego wymyku/odmyku,a co innego robienie na siłę i do bólu bez techniki i żadnego wcześniejszego przygotowania.Biorąc pod uwagę możliwe konsekwencje to dla mnie gra niewarta świeczki.

Przecież nie musisz robić na maksa zrób tyle żeby nie przedobrzyć a inni zrobią resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30543 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131020
drazekm
kerad37
Drazekm takie wymyki nie przejdą ma być pełny zwis na proste ręce.

Darek tak po prawdzie nie wiem jakie są trudniejsze,ale wiesz można zawsze szukać wymówek to brak drążka,kontuzja,poprzeczka itd
Nie jestem wstanie sprawdzić jak jest trudniej a jak uważasz że mam łatwiej to zrób tak samo i jak pisał wycwiel bierz się do roboty wystarczy zebrać dwudziestu chłopa :)

A dlaczego ma być 20 chłopa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7297 Napisanych postów 12493 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87763
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium