SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Hehe ale widzisz jak mało ludzi zrobiło wymyczek.Najstarsi zrobili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti pewnie jestem "w gorącej wodzie kapany",ale lubię rywalizację i jak coś się dzieje i widzę że nasi koledzy z działu się nie garną,więc może dasz info w innych działach lub na kafelkach najwyżej przegram.Tak po prawdzie bardziej zależy mi na rywalizacji a wygrana to tylko uwieńczenie tego i niech wygra/ją najlepsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7297 Napisanych postów 12493 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87763
drazekm
Lubisz rywalizację a pompki odpuściłeś czym mnie bardzo zaskoczyłeś:)
Spokojnie wymyki i odmyki się nagra wciąż szukamy odpowiedniej rurki:)Na sprzęcie siłownianym odpaliłem od pierwszego razu po 30 latach ale nie powiem żeby Twoja wersja wykonania była łatwiejsza raczej trudniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Lubisz rywalizację a pompki odpuściłeś czym mnie bardzo zaskoczyłeś:)
Spokojnie wymyki i odmyki się nagra wciąż szukamy odpowiedniej rurki:)Na sprzęcie siłownianym odpaliłem od pierwszego razu po 30 latach ale nie powiem żeby Twoja wersja wykonania była łatwiejsza raczej trudniejsza.

Odpuściłem bo przesadziliście z tym dotykaniem klatą do ziemi i odrywaniem dłoni do zwykłych przystąpiłbym bez problemu.a z drugiej strony oczyma wyobraźni wiem jak to będzie wyglądać i wiem że biodra będą Wam opadać wiec nie chcę brać w tym udziału. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7297 Napisanych postów 12493 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87763
Jak będą biodra opadały to lukix nie będzie zaliczał i tyle.Też wymyśliłeś aż mi ręce opadają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
dobra to nie na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Spokojnie wymyki i odmyki się nagra wciąż szukamy odpowiedniej rurki:)Na sprzęcie siłownianym odpaliłem od pierwszego razu po 30 latach ale nie powiem żeby Twoja wersja wykonania była łatwiejsza raczej trudniejsza.

Kręćcie każde podejście i tu wrzucajcie dla zachęty dla innych a ja postaram się na bieżąco sumować i uaktualniać wyniki jak ktoś sie poprawi,oczywiście ktoś inny też będzie mógł to robić aby nie było pomyłki,ilość prób dowolna i ostatecznie liczą się te z największą ilością.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-10-16 17:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Chcę coś zrobić w kształcie Blitzkrieg ale potrzebuje jakies Twoje zdjęcie na drążku-najlepiej byłoby zrobić ,gdy jesteś nad drążkiem,po obrocie-zdjęcie skierowane na tricepsy-albo z tyłu albo z ukosa-ale tak by było kawałek drążka widać także

Dasz radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Ok moze byc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium