SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Drążka na prawdę nie ma w ponad 20tys mieście .Robiłem wymyki na placu zabaw na rurze grubej ze ledwo ją obejmowałem a to zbyt niebezpieczne tym bardziej przy -1C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm
kerad37
Drazekm takie wymyki nie przejdą ma być pełny zwis na proste ręce.

Darek tak po prawdzie nie wiem jakie są trudniejsze,ale wiesz można zawsze szukać wymówek to brak drążka,kontuzja,poprzeczka itd
Nie jestem wstanie sprawdzić jak jest trudniej a jak uważasz że mam łatwiej to zrób tak samo i jak pisał wycwiel bierz się do roboty wystarczy zebrać dwudziestu chłopa :)

A dlaczego ma być 20 chłopa?


Janek to mój sarkazm żeby Was zmobilizować 20-stu po jednym wymyku,no ale jak uda się wam w sześciu zrobić więcej to też wystarczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kerad37
Drążka na prawdę nie ma w ponad 20tys mieście .Robiłem wymyki na placu zabaw na rurze grubej ze ledwo ją obejmowałem a to zbyt niebezpieczne tym bardziej przy -1C.

Ale spoko nie musisz się tłumaczyć byle by sześciu wzięło udział i wpadły mi 3 stówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30543 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131019
kerad - a tak liczyłem na Ciebie!
Utrzyj nosa temu 51-latkowi!
Ach, gdybym miał Twoje lata to sam bym to zrobił
(Szkoda, że sąsiadka nie ma trzepaka!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek w Twoim wypadku wiadomo że na sztandze nie ma jak robić więcej,ale co to będzie jak 51 latek młodzież zawstydzi :),no chyba że teraz młodzi nie mają wstydu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
drazekm
Przecież nie musisz robić na maksa zrób tyle żeby nie przedobrzyć a inni zrobią resztę.


Myślę,że wyraziłem się wystarczająco jasno i pozostanę przy swojej "wymówce".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ok po co się wysilać skoro w listopadzie można wygrać stówkę za jeden wymyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
drazekm
Ok po co się wysilać skoro w listopadzie można wygrać stówkę za jeden wymyk :)


Słabiutka socjotechnika.Na mnie nie zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie chodzi o Ciebie napisałem ogólnie,tak przy okazji chciałem wytknąć Mastiemu że użytkownicy od początku roku dla jednej stówki co miesiąc musieli prowadzić dzienniki wykonywać po 3 konkurencje siłowe + fotki a tu tylko jeden wymyk i stówka wpada więc gdzie tu sprawiedliwość ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium