SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
I bardzo dobrze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Wycwiel-ty już zrobiłeś :)

Trzeba nowych zmotywować .

Najfajniej by było jakby ktoś tego od razu nie zrobił i pokazał w kilku filmach,jak szybko mozna to osiągnąć-to by zachęciło tych mniej zdeterminowanych.

Konik fajny film wstawił z tym 13 latkiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Próba zrobienia prowizorycznego oświetlenia, tak żeby było cokolwiek widać, zajęła nam chyba z 30 min, także proszę o wyrozumiałość co do jakości wideo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Brawo !

Zaliczone !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
_Szajba_
masti
Ostatni miesiąc i ostatnia szansa na zaliczenie wymyku odmyku i zdobycie nagrody.

Szajba-nie spróbujesz?


Szajba spróbuje (zrobi) jak będzie w domu. Niedługo


Dobrze, że "zrobi" ujałem w nawiasie

Po krótkim biegu do najbliższego drążka (PZU zasponsorowało w pobliskim lesie "Scieżkę Zdrowia") spróbowałem i prawie wyszło.
Niestety, wersja siłowa nie wchodzi, tym bardziej, że przedwczoraj miałem ciężką sesję na plecy, a wczoraj poszły barki.

Krótko mówiąc, spróbowałem i jest nad czym popracować, by zrobić i zrobić to dobrze technicznie.



When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Napisze tak-ogólnie jestem mocno rozczarowany tak słabym udziałem w tym ciekawym i dość prostym konkursie.

Liczyłem też na udział przedstawicieli treningów biegowych crossfitowców czy też ketlemanów.

Nikogo


Szkoda,bo byłoby ciekawie

Wychodzi na to,że jednak 40 lat temu poborowi byli sprawniejsi i bardziej zmotywowani urlopem niż dzisiejsi uczestnicy forum suplami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Konkurs miał charakter zaliczeniowy a nie rywalizacyjny,więc nagrody za grudzień w kilkanaście sekund zgarneli:


Kowal94

Szajba



Info co dalej-będzie w temacie nagród,trochę jeszcze poczekajcie,trzeba ocenić pozostałe konkursy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gdybyś wcześniej wspomniał że wymyk może być z wybicia to namówiłbym syna do wrzucenia swojej próby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Na początku było napisane,że wszelkimi technikami,zresztą jeden z uczestników podobnie robił i też miał zaliczone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Na początku było napisane,że wszelkimi technikami,zresztą jeden z uczestników podobnie robił i też miał zaliczone :)

No trudno,jakoś mi utkwiło że ze zwisu,mniejsza o to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium