SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
I pozamiatane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
I pozamiatane :)

Ale co?,Mariusz pozamiatał w koło drążka :),przecież nie startuje w konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
A co ma do tego konkurs?
I tak pozamiatał :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2015-09-15 19:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
A co ma do tego konkurs?
I tak pozamiatał :)

Zgadza się skoro
masti
2.Wziąć może udział każdy forumowicz- ale walczyć o zaliczenie mogą tylko amatorzy a nie chłopaki z Street Workout ,bo dla nich to "mięta "

Gdzie amatorom do Mariusza,nawet ja Jemu w sprawności nie "sięgam do pięt " :)

Wiem niepotrzebna dyskusja :),ale w ten sposób podbijam temat aby zainteresować więcej osób :)

Edit
Mariusz ma lepsze osiągi ale chcę pokazać że przy cięższym tyłku też można robić,filmik z przed czterech lat z wagą większą niż teraz o 12,5 kg





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-09-16 15:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Prawda jest taka że wymyku można się nauczyć, wystarczy tylko trenować. Jednemu przyjdzie to szybciej, a drugiemu później tzn; jeden wytrenuje to szybciej, a drugi później.

Mam u siebie chłopaka 13 lat, chodzi na treningi że mną no i wymyku nauczył się w miesiąc. Filmowalem go od początku nauki wymyku aż jak w końcu zrobił, na dniach postaram się wrzucić filmik 13sto latka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Tak dla humoru


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
No tak..... młodzi zdrowi ale za leniwi na trening .

Konik -koniecznie wrzuć ten film,bo cos w załodze duch opadł i brak jakiejkolwiek aktywności,by zrobić wymyk,odmyk.

Co prawda czasu dużo ale brak widocznych starań o zaliczenie tego zadania.

Każdy tu piszący ma wystarczająco siły by to zrobić tylko potrzeba troche koordynacji i prób by osiągnąć sukces- naprawdę jest on na wyciągnięcie ręki- tylko trzeba spróbować i próbować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no nie leniwi
No ii w sumie nie tacy młodzi
Dodam, iż probowałem robić coś więcej niż wymyk-odmyk i poległem hehe. Niestety przy okazji zaczął pobolewać bark, więc muszę uważać jednak na takie ćwiczenia. Efekt na dzień dzisiejszy mam taki, iż nie mogę unoszenia kolan robić w zwisie bo boli :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
To chodziło o żołnierzy z filmu a nie o forumowiczów. :)

Niestety w pewnym wieku trzeba coraz bardziej uważać,bo kontuzyjność się nasila przy dynamicznych ćwiczeniach.

A druga sprawa to monotonny trening siłowy niestety nie rozwija mieśni w i innych układach ruchowych-stąd też przeciążenia.

Ale nie można rezygnowac,bo to z upływem lat pogarsza jeszcze bardziej te zaniedbywane rejony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
Jeszcze nie robiłem próby a gdy już zrobię to nie będzie mi się chciało wstawiać filmiku.
Mogę zrobić sekwencję zdjęć z kamery.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium