SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
Mario Pełen Szacun klasyka !!!
Wymyki robiłem 20 lat temu w wojsku i tyle ale lubie wyzwania i nie omieszkam tu z drazkiem powalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-ja to nie mam pojęcia ile bym zrobił? Nigdy w jednym podejściu nie zrobiłem więcej jak 1,bo jakoś nie miałem takiej potrzeby. 20-30 to ja w życiu całym może zrobiłem :) Pamiętam stare filmy Mariusza i On był w tym elemencie Mistrzem. Tutaj ten Jego stary kozacki filmik.Wymyki robione z prostej sylwetki czyli tak jak się powinno je poprawnie wykonywać.Mario-Szacun!


No rywalizowaliśmy z Mariuszem przeszło 4 lata temu,był lepszy i nadal pewnie jest.
Co do Twoich możliwości to ich nie znasz ale skoro w podciąganiu jesteś dobry to i w tym będziesz.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-10-18 18:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
iti706

Wymyki robiłem 20 lat temu w wojsku i tyle ale lubie wyzwania i nie omieszkam tu z drazkiem powalczyć

I fajnie,wspomóż Ojana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki Panowie za pochwały. Po takich treningach wymyków straszne zakwasy są mięśni brzucha, najszerszych i bocznych klaty.

Ojan super Ci idzie, jeszcze z miesiąc to zrobisz 5 wymyków.

No chłopy z WW liczę na was, bo wiem ze was stać robić wymyki i życzę żebyście umarli Marowi nosa.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Wymyki robione z prostej sylwetki czyli tak jak się powinno je poprawnie wykonywać


Łukasz tu nie ma specjalnych zasad co do poprawności i techniki mają być wymyki przekręcone w których nogi przeważą tułów na drugą stronę chyba że Masti zarządzi inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

No chłopy z WW liczę na was, bo wiem ze was stać robić wymyki i życzę żebyście umarli Marowi nosa.

Mariusz ale wiesz że w takiej rywalizacji potrafię z siebie sporo wykrzesać ?!
Myślałem że mnie będziesz dopingować :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-10-18 18:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, ja myślałem że tylko 20 wymyków mają zrobić żeby Cię pobić dlatego ich wspieram, bo to jest do zrobienia na nich wszystkich.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek, ja myślałem że tylko 20 wymyków mają zrobić żeby Cię pobić dlatego ich wspieram, bo to jest do zrobienia na nich wszystkich.

Nie 20 tylko znacznie więcej,robimy wymyki do końca miesiąca i każdy ma możliwość wielokrotnej poprawy również ja i gwarantuje że z mojej strony będzie więcej :) ,te 20 to był pierwszy film na zachętę i żeby nie wystraszyć więc niech lepiej szukają jeszcze zawodników do pomocy :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-10-18 18:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ach to w taki sposób, no to może być groźnie, ale i tak wieże w ludzi ze dadzą z siebie wszystko.
A np; jak ja bym dołączył do nich, ale moje by były tylko w idealnej pozycji, czyli idealnie proste nogi, pełny zwis i tylko 1 minuta, to co ty na to? Wymyśl mi coś? Czy zgodzisz się?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Panowie -trzymajmy sie na razie tych zasad.

Dla zawodowców mam za to inna propozycje-na listopad- wymyki,odmyki na maxa,bez ograiczeń czasowych,bęz zasad technicznych-podobnie jak dla amatorów-a nagroda bedzie jedna dla zwycięzcy-tak wysoka,jaką się uda w tym konkursie zaliczyć.


Konik-nie myślałem,że ktoś zrobi aż 40 wymyków-starczyłoby na dwa plutony urlopu :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium