SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs prawie wojskowy i historyczny :) - zaliczamy wymyk i odmyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Nowy nie kupuj tego badziewia-zabić się na tym idzie a nie zrobić wymyk.

Najłatwiej zrobić super drażek z dwóch żerdzi drewniach-dostaniesz takie 3 metrowe w Leroy Martin czy innym markecie budowlanym plus rura metalowa 2 metry do wody o średnicy 1 "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już pisałem mój ogródek jest mały - część z trawą ma może 5x5metrów, w Anglii są małe ogródki niestety a mam 4ro letniego syna więc nie chcę mu odbierać przestrzeni do zabawy - stąd wolę stojak który będzie stał gdzieś w rogu na chodniczku. Generalnie chcę ćwiczyć w ogrodzie - soldier press, bicepsy, wiosłowanie sztangą, wejścia na te drewniane murki ze sztangą na karku, podciągania i dipsy plus pompki. Do tego dorzucę bieganie ze 2x tydzień. Niestety na siłownię nie mam czasu, a street workout raczej mało popularny tu gdzie mieszkam więc nie ma możliwości ćwiczenia w pobliskim parku czy placu zabaw

To jak może być ten stojak? chodzi mi czy jego wykonanie oceniacie solidnie
Bo są też inne, połowe tańsze, ale jakoś się boję go kupować http://www.ebay.co.uk/itm/SALE-POWER-TOWER-AB-DIP-STATION-PULL-CHIN-UP-GYM-DAMAGED-PACKET-808-/262011976718?hash=item3d01217c0e
oczywiście skoro będzie stał na podwórku to owinę go folią stretch żeby nie rdzewiał



Zmieniony przez - ten_nowy w dniu 2015-08-25 12:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
no to nagram bo ja tylko tak umiem i tak mnie uczuli w ogólniaku.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Spoko- jestem ciekaw,bo podchwyt przy pompce na pojedyńczym drążku to ciężko się robi,chyba,że są przeprosty w łokciach
Albo potem odwracasz uchwyl lub wisisz na biodrach a nie prostujesz się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ten_nowy


To jak może być ten stojak?

Przecież Ci wszyscy piszą a Ty cały czas pytasz,zrobisz jak zechcesz,na pewno na nim można robić dipy,brzuch no i kontrolowane podciąganie ale do wymyków się nie nadaje na pewno się przewróci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
ten_nowy


To jak może być ten stojak?

Przecież Ci wszyscy piszą a Ty cały czas pytasz,zrobisz jak zechcesz,na pewno na nim można robić dipy,brzuch no i kontrolowane podciąganie ale do wymyków się nie nadaje na pewno się przewróci .


W takim razie wmyki sobie odpuszczę. Dzięki i sorry za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti na razie mam dolegliwości z plecami i ledwie zrobię zwykły wymyk,ale jak wydobrzeję powalczyłbym co nie co,więc podsunę Ci pomysł dla zaawansowanych - też wymyk ale jak najbardziej utrudniony i oryginalny tylko nie wiem czy budżet sponsora też by to objął ? :)
Edit dobra nie ma tematu to chyba się nada do konkursu "as w rękawie " :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-08-25 12:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
No właśnie :)

Nowy -leżę i kwiczę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Panowie liczę na Was i innych forumowiczów-kto wykona wymyk,odmyk-dostaje nagrodę-najłatwiej zarobione suple :)

Warto także dla siebie się sprawdzić-czy treningi siłowe,które wykonujemy przekładają się na rzeczywista siłę w złożonych ruchach?

Liczę też na ketlemanów,biegaczy,i wszelkich innych sportowców.
Oczywiście najbarziej oczekuję siłaczy i kulturystów.
Cw jet o wiele łatwiejsze do zrobienia niż np muscle up ale trzeba trochę potrenować by to zrobić :)

A czasu jest aż nadto...




Tak nawet nie próbujcie :)









Każdemu może czasem sie pomylić ale tu było to specjalnie tak zrobione.
Nie naśladować !!!
To wyższa szkoła .





Zmieniony przez - masti w dniu 2015-08-29 21:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Nie wrto zrażać się pierwszymi niepowodzeniami-można mieć wystarcjącą siłę,by zrobić wymyk ale go nie zrobić-istotna jest koordynacja mieśni,zmysł równowagi i troche zdecydowania i smiałości.


Tak mogą wyglądac próby przez kilka,kilkanaście dni.

I nagle się uda!

Ogromna satysfakcja !







Zmieniony przez - masti w dniu 2015-08-29 21:46:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs dla każdego 2015: wyciskanie leżąc -150 kg w cztery miesiące

Następny temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

WHEY premium