SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs modułowy-Sportowa Sylwetka na lato 2015-czerwiec str 61

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Wydaje mi się że większy problem będzie z "akcentem" wyprostu:)I nie chodzi tu o przeprosty tylko o "chwilowe"zatrzymanie ruchu czyli "akcent" bo to głównie będzie miało wpływ na ilość wykonanych pompek w 1min.
Będzie jazda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ten filmik obrazuje, że pompki muszą być wykonywane troszeczkę niżej.Kabo u Ciebie tak z 2 cm hehe.Wason nawet nie schodzi do poziomu. Na obrazku wygląda ok.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-03-05 00:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Przy takich ćwiczeniach ,jak pompki na poreczach znaczenie też maja uwarunkowania anatomiczne i treningowe-jedni spokojnie podrapia sie po barku ta sama reką ,inni maja przeprosty do 20-30 stopni

Nie uwierzysz,ale nie dotknę kciukiem prawej ręki prawego barku,a koledzy co mają w łapce 50 lub prawie robią to bez problemu,więc to nie ma znaczenia przy zejściu w dół,pisałem wcześniej że aby zejść niżej muszą być dobrze rozgrzane i rozluźnione barki.
Ale spoko dostosuję się do reszty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
kerad37
Ten filmik obrazuje, że pompki muszą być wykonywane troszeczkę niżej.Kabo u Ciebie tak z 2 cm hehe.Wason nawet nie schodzi do poziomu. Na obrazku wygląda ok.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-03-05 00:37:23


Film był nagrywany po treningu klatki co na pewno nie ułatwiało wykonania głębokiej pompki, tym niemniej jednak, nie wydaje mi się, żebym byl w stanie zrobić dużo głębiej w ogóle

Z tego właśnie powodu Kabo zamieścił film, żeby już na początku wyeliminować niewłaściwe (niezaliczalne) wykonanie ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Jakoś udaje mi się zejść poniżej łokci ale mam jakąś dysfunkcję, że nie mogę ramion odchylić do tyłu np: żeby złapać sztangę przy przysiadach.Muszę łapać szeroko przy samych talerzach bo inaczej nie da rady. Przeszkadza mi to też podczas pozowania przodem z ramionami u góry.Jezeli ramiona odchylam do tyłu to całkowicie chowa mi się najszerszy więc ręce muszę przesuwać do przodu żeby czuć napięcie najszerszego.Zobaczcie jak ma ramiona na zdjęciu konkursowym ,,siła" w konkursie Gwid a jak mam ja.Przeszkadzało mi to przy ścinaniu podczas gry w siatkówkę.Koledzy mówili a co Ty tak z boku ścinasz i nie odchylasz reki do tyłu.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-03-05 08:40:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Kerad-typowa przypadłość przy treningu siłowym + brak rozciągania + uwarunkowania anatomiczne.
Pewnie pamiętacie zadanie z konkursu-wyciskanie sztangi zza karku z podrzutem-wiele osób miało z tym straszne problemy i do dziś unikaja tego ćwiczenia.

Wspomina o tym np Papaj w programie treningowym-ma to samo a wielu innych kulturystów ćwiczy na suwnicach,bo też cieżko złapać sztange przy przysiadach lub uzywaja pasków do gryfu,bezpiecznych sztang z uchwytami z przodu.

Mam też podobnie ale staram sie jednak chwytać sztange,rozciągać barki i wyciskać zza karku- i nie pogłebia mnie sie dalej ten problem już od wielu lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Jakoś udaje mi się zejść poniżej łokci ale mam jakąś dysfunkcję, że nie mogę ramion odchylić do tyłu np: żeby złapać sztangę przy przysiadach.Muszę łapać szeroko przy samych talerzach bo inaczej nie da rady. Przeszkadza mi to też podczas pozowania przodem z ramionami u góry.Jezeli ramiona odchylam do tyłu to całkowicie chowa mi się najszerszy więc ręce muszę przesuwać do przodu żeby czuć napięcie najszerszego.Zobaczcie jak ma ramiona na zdjęciu konkursowym ,,siła" w konkursie Gwid a jak mam ja.Przeszkadzało mi to przy ścinaniu podczas gry w siatkówkę.Koledzy mówili a co Ty tak z boku ścinasz i nie odchylasz reki do tyłu.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-03-05 08:40:22


Dysfunkcja tkz. brak mobilności - jeden pies przez to zdecydowanie bardziej najszerszy pokazujesz, coś za coś

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwid chyba odwrotnie i jak dla mnie to nie przez ćwiczenia bo staż bardzo krótki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Do tej pory nie było problemów z ocenianiem ćwiczeń i teraz też nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Ładnie poszliście z liczba wejść-aż mnie zatkało jak zobaczyłem u niektórych po 1000...:)

Bury nie wystartujesz?
Juz otarłeś się o nagrode a sylwetka ? I klasa!

Gwid też jesteś dobry w poreczach....

I tak się trenuje -to warto zdobyć sponsoring przy okazji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów przyrostu masy po 2 latach ćwiczeń

Następny temat

Trening do wglądu - 40 lat ; )

WHEY premium