SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs modułowy-Sportowa Sylwetka na lato 2015-czerwiec str 61

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
flex1976
wycwiel ma rację
zachowujesz się jak taka krowa co dużo muczy a mało mleka daje



proszę

wycwiel
LiptonS
Największy gadżet to dla mnie jesteś Ty.


wycwiel
LiptonS
A ja myslę że Ty ćwiczysz tylko wirtualnie a czujesz przez 5 dni palce od klawiatury.


wycwiel
No ja w odróżnieniu od Ciebie wiem jakiej płci jestem.


Jeszcze teksty do obcej osoby, jesteś jak krowa, nie świadczyni to o tobie dobrze, a tym bardziej, wykorzystując do tego internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Lipton-twardy bądź!-nie daj się zbić z celu-czasu już zostało mało a konkurencja nie śpi...:)

Arnold w 1980 tym sposobem Mike Menzera osłabił-zamiast się skupić na zawodach Mike odgryzał sie Arnoldowi-wywołujac tym wśród uczestników salwy smiechu,które tym bardziej go dekoncentrowały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Temat schodzi w tę stronę co nie powinien a w między czasie było zadane kilka pytań na które Masti nie odpowiedziałeś
1.czy przy unoszeniu kolan dozwolony jest uchwyt równoległy (młotkowy)?
2.czy w pompkach można w trakcie zmieniać ustawienie rąk?
3.jak maksymalnie długie przerwy można robić między pompkami?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-01-28 10:54:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
1.czy przy unoszeniu kolan dozwolony jest uchwyt równoległy (młotkowy)?
2.czy w pompkach można w trakcie zmieniać ustawienie rąk?
3.jak maksymalnie długie przerwy można robić między pompkami?


ad 1.tak
ad 2.nie
ad 3..nie można robić przerw-jedziemy jednym ciagiem -tempo dowolne :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2015-01-28 11:32:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

1.czy przy unoszeniu kolan dozwolony jest uchwyt równoległy (młotkowy)?
2.czy w pompkach można w trakcie zmieniać ustawienie rąk?
3.jak maksymalnie długie przerwy można robić między pompkami?


ad 1.tak
ad 2.nie
ad 3..nie można robić przerw-jedziemy jednym ciagiem -tempo dowolne :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2015-01-28 11:32:19

Mr Masti długo nie odpowiadał, bo musiał sprawdzic kto zadał pytania czyli komu zależy.
Jak już obczaił, to oczywiście w ramach planu "zajechać Fanslaska" odpowiedź mogła być tylko jedna -
Ps. I wcale się nie czepiam, że nie na moje pytanie odpowiedź brzmi

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-01-28 20:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Troche roboty z filmami miałem i ogólnie mało czasu-

- gdzie wstawiamy filmy i zdjęcie konkursowe?
- jak i kto się może dostać do zablokowanego tematu konkursowego (to że drazekm może to już wiem)?
- czy można zmieniać rozstaw rąk podczas pompek?



- filmy wstawiamy w swoich tematach a zdjęcia w temacie do głosowania-link już podałem a kod pisz na priv do mnie flekxa,ojana lub kuby.Takze uczestnicy niektórzy juz je otrzymali.

o rozstawie zmiennym juz pisałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Dla przypomnienia link do wrzucania zdjęć:jest zaznaczony temat na czerwono-łatwo znaleść:


https://www.sfd.pl/Głosowanie_styczeń_konkurs_Sportowa_sylwetka_Lato_2015-t1059225.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6784
Trzymam kciuki za wszystkich konkursowiczów, szczególnie za rodzynka, życzę jak najlepszych wyników.
- a tak swoją drogą to chwyt młotkowy i magnezja to według mnie klucz do sukcesu w podciąganiu nóg, dajcie czadu, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti kolejne pytanie,chyba już ostatnie :) w regulaminie jest taki zapis
masti

b) podciąganie na drążku nachwytem na maksymalną ilość powtórzeń-zaliczone powtórzenie -od pełnego zwisu do dotkniecia brodą drążka-drążek prosty.
Nie zarzucamy nogami(bez stylu crossfit)


Jak mamy go rozumieć,czy trzeba fizycznie i dosłownie dotknąć brodą do drążka?,co pewnie i tak dopiero byłoby widać na zbliżeniu samej głowy i z profilu czy wystarczy podciągać się do wysokości brody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Do dotkniecia broda-bo inaczej ciężko będzie oceic,jak naprawdę wysoko ktoś się podciagał-zależy gdzie kamera będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów przyrostu masy po 2 latach ćwiczeń

Następny temat

Trening do wglądu - 40 lat ; )

WHEY premium