SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs modułowy-Sportowa Sylwetka na lato 2015-czerwiec str 61

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dzieki drazekm-po to właśnie są nadawane kolory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Czyli zdjęcie sylwetki tyłem ma być bez przybierania żadnych póz, na luzie, tak jak na tym czarno-białym zdjęciu co Masti wstawił? Czy tak jak chłopaki pozowali na filmie i na zdjęciach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13735
Wouej
Czyli zdjęcie sylwetki tyłem ma być bez przybierania żadnych póz, na luzie, tak jak na tym czarno-białym zdjęciu co Masti wstawił? Czy tak jak chłopaki pozowali na filmie i na zdjęciach?

pewnie tak jak na zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Jest to poza -ocena sylwetki tyłem-trzeba dobrze najszersze napiąć(oczywiście także wsystkie mięśnie),tak jak to Arni pokazuje na tym zdjęciu-podobnie robia to prezenterzy i Piotrek-ale brak jest zdjęcia całej sylwetki.
Popróbujcie,zróbcie kilka fotek i sami zobaczycie o co chodzi-na której się najlepiej prezentujecie-i ta najlpesza wrzucamy do konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak patrzę,kiedy wątek był odkryty i chyba już czas pisać o etapie który będzie w lutym albo tu albo w ukrytym wątku,ciekawość mnie zżera :),wiem to "pierwszy stopień do piekła" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Spokojnie,wszystkiego sie dowiecie w swoim czasie-a trenować zawsze warto-dla siebie - nawet to wrogowie docenią :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Te foty pozowania tyłem wrzucamy do swoich tematów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Zdjęcia wrzucimy do zakodowanego tematu-hasło będzie u modów i doradców-tylko dla uczestników konkursu.
Odkodowane bedzie w dniu głosowania i wtedy dostepne bedzie dla wszystkich.

https://www.sfd.pl/Głosowanie_styczeń_konkurs_Sportowa_sylwetka_Lato_2015-t1059225.html#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti




Ten z prawej do Tuska podobny. Może to jego dziadek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów przyrostu masy po 2 latach ćwiczeń

Następny temat

Trening do wglądu - 40 lat ; )

WHEY premium