SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i Marchewka / Kendra/podsumowanie str.13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Kurcze Kendra, dobra robota Pięknie wyglądasz

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Nogi mi sie bardzo podobaja Fajna sylwetka, gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Kendra, konkursowy uparciuchu-terminatorze Gratulacje! Tyłek, talia świetna, kawał dobrej roboty, ale po wypiskch było widac, ze efekt sie szykuje zacny Wypoczywaj i ciekawam, co tam po swietach szykujesz, siła przed konkursem wiosennym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
hehe, tak jak napisała futrzaczka - ostro trenowałaś terminatorze bf znacząco w dół i przy tym nie zasuszyłaś się. ehh ta jędrna dupcia gratuluje efektów i przetrwania stutterów i różnych innych udziwnień treningowych

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie wpisuję gratulacji od razu żeby mieć powód do obejrzenia fot jeszcze raz Jest zayebiście. Bardzo udany cykl i co za talia!
Brawo dla Ciebie i dla 4nn.

Pod koniec rzeźby to się o Ciebie bałam, teraz też i to od początku tych treningów Thiba, brrr. Kozak jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7397
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ja jak Kreweta.... szkoda, że zima... ale noc sylwestrowa jak najbardziej "porozbierana" powinna być
Nogi i ramiona... śliczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Dzięki za miłe słowa - jak dla mnie jeden z lepszych momentów cyklu. Teraz czas się ogarnąć i zapyepszać dalej. Forma 2013 sama się nie zrobi. Amen.

Zmieniony przez - Kendra w dniu 2012-12-26 22:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Kendra pieknie wygladasz Gratuluje :) Dobra robota
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kij i Marchewka / Arphiel / podsumowanie str. 31

Następny temat

Kij i Marchewka / Agueda / podsumowanie str. 13

WHEY premium