SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaptury ... - za duże!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1200
Słuchajcie, mam odwrotny problem od innych... Podczas ćwiczenia na siłowni barków rozrosły mi się aż za bardzo kaptury w porównaniu do innych części barków -nie podoba mi się to za bardzo, chciałbym żebyście mi doradzili ćwiczenia na barki, które nie wpływają, lub w małym stopniu na kaptury:

Obecnie ćwiczenia na barki :
-wyciskanie sztangielek siedząc 12-10-8
-unoszenie sztangi przodem 12-10-8
-podnoszenie na maszynie drążka do szyi stojąc 12-10-8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1200
haha dzieki za odpowiedź ;) a co do fot to nie posiadam cyfrówki, ale jak by się coś wykombinowało to coś wrzuce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Miałem ten sam problem, rozwiązaniem okazało się dla mnie przede wszystkim wczuwanie się w prace barków(wyobrażałem sobie jak się napinają, jak pracują) a do tego zamiast sztangi sztangielki... i już kapturów nie czuje gdy trenuje barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
to nie kapttury masz za duze tylko barki za male , a co bedzie jak urusnol ci barki to potem bedziesz nazekal na kaptrury ?:D . Na******laj barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zmien na:
wyciskanie sztangielek siedzac 4s
unoszenie sztangielek bokiem 3-4s
unoszenie sztangielek w opadzie tulowia 3-4s
powinno byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zrób fotke i pokaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
tomasz555 ma racje. Rob barki tak, zebys podczas robienia serii plakal i zygal jednoczesnie a dojdziesz do celu
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja znałem kolesia, który miał kaptury tak nieproporcjonalne, że aż dziwnie to wyglądało- nie trenowal ich wogóle poza podnoszeniem ciężarów w mlodości/i tak mu zostało/... to tak na pocieszenie...

najważniejszą uwagą jest owo wczuwanie się w pracę barków- bez tego wszelie ćwiczenia na boczne czy tylne aktony są strata czasu i wzrostem kapturów...

dodaj wyciskanie z przodu i zza karku oi masz komplet wszelkich wskazówek- choć wlaściwie sie powtarzam- ale może w ten sposób nie będzie wątpliwości co powinieneś przedsięwziąć.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-29 19:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
domagam sie foty :)

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Zróbmy ankietę, kto chcę foty... Z moim mamy już 3 głosy

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

czy mogę cwiczyc juz na siłowni ,z lekkim bólem?

WHEY premium