SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
a to chyba nie bedziesz kojarzyl Artes Das Gerais, a dzisiejsza Camangula

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przez was bym piergogów z grzybami oj**ał a już miałem nic nie jeść dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ze słyszenia, czytania w necie itd to tak, wiem, że od jakiegoś czasu Camangula jest we Wrocławiu, mój kumpel zna Uirapuru z jakiegoś forum i się kiedyś na zawodach BJJ też osobiści poznali. W sumie gościu z mojego kierunku trenuje tam. Ale tak dziwnie troszkę jest bo się jakoś na międzygrupowych eventach za bardzo nie pojawiają we Wrocławiu, jak na razie na żadnym ich nie widziałem. Bo w sumie we Wrocławiu Capoeira jest długo jak na Polskę i dość mocna, oni są tu chyba od niedawna(pierwsi trenujący z Wrocławia już staż po jakieś 13 lat chyba jak nie więcej, nasza grupa jest oficjalnie prawie 9 lat, wcześniej te osoby co prowadzą już trenowały trochę kilka lat. Camangula natomiast jeśli się nie mylę 2 lata dopiero). To jest trochę tak, że trzon Wrocławia jeśli chodzi o Capoeirę to my, Axe, Raiz i od niedawna chyba UNICAR, który się też integruje bo na różnych eventach są często(np. wiosną wspólne warsztaty nas, Raiz i UNICARu choćby).

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.fight24.pl/khalidov-vs-manhoef-i-materla-vs-grove-na-ksw-23/ 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
ADG byla chyba pierwsza grupa capoeira w PL, wowczas jedynym trenerem byl Adam Faba.
W sumie nie wiem czy dalej ta grupa istnieje. Wiem tylko, ze powstal odlam w postaci Camangula, w ktorej trenerami jest wiekszosc alunos ADG
Tak pytam bo kupe lat temu u nich trenowalem i myslalem, ze moze trenuje Cie ktorys z moich dawnych znajomych

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2012-12-26 00:01:09

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja się dopiero jutro na maksa nawp*****lam. cała najbliższa rodzina się zjeżdża, każdy coś przywozi i zawsze żarcie i chlanie do oporu cały dzień:D
chlanie chyba mnie ominie niestety, bo może będę musiał kierować ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
smarowania gwintow probowales Dremor? bo widze temat o podciaganiu,pewnie Armstronga przerabiales i tego typu wynalazki,a smarowanie chociaz nie wiem czy ma jakies przelozenie na podciaganie sie na jednej rece,to moze cos tam pomoze,bo przy zwyklym progresie w postaci wiekszej ilosci powtorzen jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przez tą całą Anglię przeoczyłem to:



Teraz pozostaje tylko obicie tego Kanga. Potem Mamed a potem może w końcu ju ef si, jeśli wygra?

A tutaj inny fajny motyw z tej gali:


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Mamed nie pojdzie do ufc :) Mowil ze za malo hajsu i nie idzie :) gwiazdor yebany. Materla mozliwe ze wystapi na ufc w Anglii czy gdzie to ma byc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar raczej miał na myśli Manhoefa Jeśli pokona Mameda to jak najbardziej jest szansa na kontrakt, tylko już Melvin ma swoje lata.. Co do Materli to rozpiska w Anglii już gotowa, nawet gdyby ktoś wypadł to prawdopodobnie zastępstwo będzie z wewnątrz (z UFC)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium