SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ty to dopiero musisz być stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i gruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15904
Rabittt
-Kacperoz-
Od dzisiaj zaczynam na nowo trenowac. Ide sie przebiec, trzymac kciuki za moja kondycje.

postanowienie noworoczne?


Nie, 5miesieczna przerwa spowodowana brakiem siana i wyrzuceniem ze studiow.

elaine
kacperoz i jak tam? żyjesz?:D


Zyje, ale polane ktora obiegalem kiedys 3-4 razy na koncu robiac 4-5 sprintow, dzisiaj obieglem w sumie raz i zrobilem 1,5 sprintu . Jutro ide pokazac malolatom miejsce w szeregu na mma bo reszta ziomkow jeszcze z polski nie wrocila, wiec mam szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ja po Sylwku i Wigilii też patrzyłem na pierwszym trenie po 2 tygodniowej przerwie i obżarstwie tylko na zegarek odliczając minuty do końca mojej męki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15904
2 tyg obzarstwa, to nie jest 5 miesiecy chlania co 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Chlanie co dwa tygodnie jest to słuszna regularność jak mycie zębów po każdym posiłku, dla zdrowotności powiedziałbym że nawet za mało, 2-3 razy w tygodniu, to rozsądne minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tępym nożem łatwiej się skaleczyć niż naprawdę ostrym, wystarczy że się ześlizgnie z powierzchni którą chcemy przeciąć, na skórę tępe ale rozpędzone ostrze wystarczy. A od kiedy sobie wziąłem do akademika solidną osełkę od dziadka to duuużo lepiej się żyje

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A, bo to na poprzedniej stronie o nożach było, Wy tu znowu o chlaniu. Obelx, to ja wiem już czego choruję tak często. Po prostu piję za mało.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
OBELX
Chlanie co dwa tygodnie jest to słuszna regularność jak mycie zębów po każdym posiłku, dla zdrowotności powiedziałbym że nawet za mało, 2-3 razy w tygodniu, to rozsądne minimum.

udowodnione naukowo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A ludzie tego nie rozumieją...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium