SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
p******ony robert fortermann więcej w udzie niż w pasie... 34 cale udo .I to kolarz torowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ej, wytłumaczcie mi o co chodzi z tym startem lotnym w kolarstwie? Bo szukam i ni chvja nie mogę znaleźć info, a nic z tego nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Kluczową rolę odgrywa taktyka oraz zaskoczenie

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
@Dremor chodzi o to, że jak jest wyścig torowy na 1 okrążenie to najpierw 1 kółko kolarz ma na rozpędzenie się, dopiero po przejechaniu lini mety I okr./startu II okr. zaczyna się mu mierzyć czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
wkleilem cytat wyzej, nie chodzi tylko o rozpedzenie ale tez o zaskoczenie, zauwazcie , ze gdy robia te runde obracaja sie i probuja nawet droge zajezdzac

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ronda i Tate trenerami TUFa? To byłoby coś śmiesznego jeśli miałyby trenować facetów - wiadomo, jaki poziom ma kobiece mma, nie powinni w żaden sposób 'mieszać' kobiet, nawet jako niby 'trenerki'. Wiadomo, że miałyby swoje sztaby, ale nie chciałbym oglądać przemądrzałej Rondy pokazującej lewy prosty( ) swoim 'podopiecznym'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
a co do hla Diazów to ktoś wklejał wcześniej tego:




Najlepsyz hl jaki kiedykolwiek widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
one raczej byłyby po to "trenerkami" żeby zachęcić widzów do oglądania jak Jones i Sonnen.. Zgadzam się, że poziom MMA kobiet i mężczyzn się różni, ale taka Ronda ma na pewno o niebo lepsze judo niż Ci TUFowcy, którzy nie zachwycają szczerze mówią nawet Miesha pewnie BJJ by ich mogła uczyć, nie kręcą mnie te TUFy poza tym tj mówisz one będą miały swoje sztaby od boksu, zapasów itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ja lubie uderzać i ucinać, uderzać i ucinać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium