SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
j**ie mnie to w sumie tak chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A jeden tatuaot mi powiedział że maoryski tatuaż na twarzy raczej mi nikt w Polsce nie zrobi, to i dobrze bo w chwili jakiegoś oszołomienia jeszcze mógłbym to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
A jeden tatuaot mi powiedział że maoryski tatuaż na twarzy raczej mi nikt w Polsce nie zrobi, to i dobrze bo w chwili jakiegoś oszołomienia jeszcze mógłbym to zrobić.


Ten jeden tatuator p******i kacapoly,Piotr Wojciechowski z Gliwic by Ci spokojnie zrobil,tatuowal juz twarze,glowy itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Koszt reki calej w dobrym studio to 5000-7000 tysiakow,za dwa rekawy zaplacilem 11 000 zlotych,gdyby policzyc samoloty,hotele,dojazdy,jedzenie,to mysle,ze lekko drugie tyle...Jak chcesz sie caly dziarnac,Sid siamese plecy cale,dupe,uda tyl i lapy do lokci tatuuje chyba 100-120 h x100euro godzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Już nawet miałem w planach uczyć się techniki na własnych nogach, udach i na świniach, niewiele brakowało a miałbym już maszynke, dlatego chciałem na udach maoryskie, przód i bok sam bym zrobił, tył bym dal kobiecie, ona lubi takie precyzyjne prace. Za motywy artystyczne się napewno nie wezmę bo nie mam do tego "ręki", ale za coś takiego juz tak http://www.tahititatou.com/images/db_Brazil-OriginalTat-MaoriLeg-Inside.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
Już nawet miałem w planach uczyć się techniki na własnych nogach, udach i na świniach, niewiele brakowało a miałbym już maszynke, dlatego chciałem na udach maoryskie, przód i bok sam bym zrobił, tył bym dal kobiecie, ona lubi takie precyzyjne prace. Za motywy artystyczne się napewno nie wezmę bo nie mam do tego "ręki", ale za coś takiego juz tak http://www.tahititatou.com/images/db_Brazil-OriginalTat-MaoriLeg-Inside.jpg


Wydaje sie latwe,a nie jest...Takie wzory,to technika,umiejetnosc pociagnoecia linii,wypelnienia,cialo lidzkie ma swoj ksztalt i niektorych rzeczy nie powinno sie tatuowac,bo wygladaloby to tragicznie,lub komicznie...Masz maszynki do wypelnien,linii,cieni,koloru,maszynki cewkowe,rotacyjne...Rozne igly,flat,magnum,round shader,round liner...Rozne dzioby itd.Umiejetnosc ustawienia maszynki,odpowiednie volty itd...Ustawienia igly,swinska skora polozona plasko nie oddaje naturalnych kraglsci ludzkich,rysunek...Sam probowalem i kosztuje to duzo,czasu,poswiecenia,cierpliwosci itd...Zeby odbic wzor na skorze potrzebne sa odpowiednie srodki oraz technika itd...Mam kilka maszynek i probowalem na sobie i innych,ale dalem sobie spokoj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
ogarnia ktos tu dobrze laptopy - hardware??

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2012-12-18 12:18:58

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium