SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
boje się oglądać :D a tak przy okazji, dobra beka :




Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-12-29 00:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
O opętaniach jest jakiś gruby dokument na bazie którego powstał film fabularny egzorcysta, podobno ostrzejszy dokument niż fabuła. A oprócz przekrętu to i rewolwer, rock.n.roll dobre s ą.


O tym opetaniu ogladalem ten dokument,jest w czesciach na jutubie,najgorsze sa tasmy z nagran,jak ta laska gadala glosami roznych demonow,ja p******e,spac po tym nie moglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem co fajnego jest w Death Proof, ale Bękarty Wojny to mi się podobały. Z horrorów ostatnio oglądałem Constantine, nawet fajny. Egzorcyzmy Emili Rose są mocne, ale najbardziej i tak zapadła mi w pamięci pierwsza część Omena (nie żaden remejk tylko oryginał).

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
widzialem fragmenty tego dokumentu, mozna sobie schize wkrecic, zwlaszcza po nagraniach audio '

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rytuał z Hopkinsem oglądaliście?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A zjarac sie i wlaczyc to bedac samemu w chacie w nocy?Ogladalem Rytual,nawet spoko,a Omen stary to mocny jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No, na przykładzie Omena pokazane jest jak zwykłe spojrzenia mogą budzić grozę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Na dwojce dobry film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
a, myslalem, ze to samowolka
ide spac, branoc pakery fajtery

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium