SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
gautan
chrzescijanstwo tez tego nie neguje. widzialem jakis czas temu wywiad z jakims chyba biskupem,wykladajacego na Uniwersytecie im. Kardynala Stefana Wyszynskiego i mowil,ze Kosciol wcale nie wyklucza istnienia zycia na innych planetach.


Nie neguje, ale w Biblii nie ma z kolei informacji o wzmiankach o życiu poza Ziemią i np o tym czy Jezus umarł też za grzechy kosmitów

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież to ,że umarł za grzechy to metafora tak na skazali go za niewinność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrocilem do domu,odpalam kompa i widze ze znowu sie zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Idąc takim tokiem myślenia to absolutnie wszystko można tam traktować jako metafory.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
miałem to właśnie napisać dlatego tam jest wszystko pisane metaforą, bo w razie nieporozumienia "można to tłumaczyć na wiele sposobów"..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dokładnie ,czy jest możliwe przeżyć 40 dni na pustyni bez jedzenia?Czy na prawdę potrafił zamienić wodę w winko?kamień w chleb.Czy rozmawiał z diabłem czy tylko odbywało się to w jego umyśle.Czy da się zajść w ciąże bez stosunku ,a może da się bez przebijania blony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
Poczytałem te wasze p******enie o wierze, najgorętszymi oręndownikami swojej wiary są ateiści, wierzący w to, że Boga nie ma. Paradoks.


Ateizm,to w skrocie "brak wiary" w istnienie bostw...Czytaj ze zrozumieniem WyrocznioA jesli wierzysz w cokolwiek,to Twoja sprawa i ja akurat to szanuje.A jak nazwiesz wiare w boga i przyjmowanie,ze czlowiek pochodzi od malpy,skoro niby ten sam bog "go"stworzyl...?
Temat rzeka,a Ty zdefiniowales go na swoj sposob...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
maxwell rd
A jak nazwiesz wiare w boga i przyjmowanie,ze czlowiek pochodzi od malpy,skoro niby ten sam bog "go"stworzyl...?


Wiara w Boga ale nieuznawanie Biblii jako wyroczni?

Poza tym człowiek i małpa mieli (podobno) wspólnego przodka, człowiek nie pochodzi od małpy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
BTW Jestem ciekaw ile % "katolików" się modli rano/wieczorem..
Przypomniała mi się sytuacja jak robiłem przy kostce, była przerwa na obiad i zanim szef coś przywiózł to ofc kanapki i taki jeden patrzy co z nim robiłem : "przecież dziś piątek, gość co je z mięsem" ja mówię "no i co mnie to obchodzi" nic nie odpowiedział a on z serem wp*****lał a miał tylko jedną i mówił, że k****sko głodny jest.. Szef przyjechał a ma takie samo podejście co ja i kupił nam kurczaka, ja się popatrzyłem na tego typa automatycznie odwrócił wzrok i chyba pierwszy tego kurczaka op******ił haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Moje zdanie jest takie. Obojętnie w co wierzysz, ważne jakim jesteś człowiekiem, co reprezentujesz swoją postawą i zachowaniem. Należy cenić pewne wartości, które są uniwersalne dla każdego, obojętnie czy ateista czy nie. Sam jestem niewierzący, ale szanuje tych co wierzą. Jak jest im łatwiej przejść tak przez życie, to proszę bardzo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium