SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
jak mozna zapomniec o rozgrzaniu szczeki przed sparingami.....

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jak widać to moderzy f24 przeglądają jednak na bieżąco nasze wypociny na sfd, bo często jakiś news się pojawia akurat zaraz po tym jak o czymś piszemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ta fota od Kondiego to jest to,o czym bylo pisane co do karku,napakowany,a kark jak u gesi.

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-12-12 22:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Orfeusz, a a co nie rozgrzałeś

Danio mam coś dla ciebie właśnie czekałem czy jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
taaa.... kurva nie moge jesc ;/

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Dawaj,dawaj,bo az mnie moje lipo swedzi z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To co wyłapałeś, że aż tak boli szczena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
no weszło akurat i boli troche ;) wgl na treningach cisne wszystko,daje rade kondycyjnie a na sparingach po minucie jestem wygazowany i walcze co najwyzej o przetrwanie ;) i nie,nie spinam sie raczej,wszystko luzno

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Pewnie podczas kolejki do dziekanatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Pamietacie jak się pół roku jarałem tymi dziwnymi dzwiekami na całym świecie, niestety okazało się, że większość filmików to fejk bazujący na tym samym nagraniu ale też było sporo dziwnych którymi nikt fejkami nie nazywał, świadków też sporo.



Został tydzień do rzekomego końca świata którego i tak nie będzie a tu podobno znów słychać takie dźwięki jak wtedy

http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Uslyszeli-dzwiek-konca-swiata-Skala-tego-zjawiska-jest-przerazajaca,wid,15173819,wiadomosc.html





Dobry filmik, ogólnie myślę, że jak to nie fejk tylko serio to tak było słychać, to koleś chyba skoro tam mieszka dobrze wie jak słychać przelatujący samolot, jadący pociąg czy jakieś dźwięki z fabryk, więc jak ktoś ma pisać od razu, że to samolot to niech lepiej nic nie pisze DLa mnie to brzmi jakby rakieta w kosmos leciała, tylko, że w tamtym rejonie nie ma takich stacji... Ogólnie ciekawe są te dźwięki, czyżby statki obcych już wisiały w powietrzu zamaskowane i słychać tylko ich silniki, czyżby w jądrze ziemi się coś działo ?! Czyżby testowali HAARP? Czy może z kosmosu po prostu jakieś dźwięki uderzają w ziemie.

A na poważnie to nie wiem co to może być, nasuwa się mi od razu film Wojna Światów

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-12-12 23:03:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium