SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
tez dobre :) Wlasnie sciagam wiekszosc ich nutek na mp3 ;d przyda sie cos nowego na trening bo ciagle to samo leci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ja podobnie jak Dremor. Nie jestem zamknięty tylko na hip hop. Posłucham od czasu do czasu jakiegoś dobrego rocka czy czegoś innego. Tylko techno i jego odmian nie jestem w stanie za długo słuchać. A co do Bezimiennych to słuchałem jak byłem młodszy i to często bo teksty pamiętam do dzisiaj. Mieli fajne bity i podkład muzyczny, rapowali też nie najgorzej i dobrze zgrywali się z podkładem choć pamiętam że jeden z nich nie wymawiał R jedyne do czego mozna było się przyczepić to teksty bo często były o niczym i często poruszali po 1000 razy te same tematy które hip hopowcy mają w zwyczaju poruszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992


trzymaj Siwy, nie wiem czy było i czy znasz ale jak słuchałeś bezimiennych to też powinno Ci się spodobać... I teledysk kosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Noolan i to chodzi. Siwy generalnie ta płytka (Three Dollar Bill, Y'All) LB miażdży tyłek. Takiegoo debiutu to pozazdrościć. Ale warto żebyś przesłuchał też drugiej- Significant other. Też bardzo dobra, choć zdecydowanie mniej agresywna i bardziej hip-hopowa.

Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water to chyba każdy zna. Komercyjna płyta, ale nie zmienia faktu że również ma mnóstwo genialnych momentów.

Najnowsza płyta też daje radę, na koncercie się do niej przekonałem.

A jeśli chodzi o The Unquestionable Truth, to najbardziej niedoceniony album. To własnie tam jest ten arcyboski numer The Truth.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Wstawialem tutaj jakis czas temu ta nutka trzeciego wymiaru :) jedna z moich ulubionych , a teledysk to juz w ogole bajka :> Co do bezimiennych i tekstow o tym samym to prawda ale fajnie im to wychodzilo. Dobry klimat :) Dzieki Dremor na pewno cos tam powybieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dla mnie te 3 kawałki to kosy w cholerę. Dają kopa na maksa. Słyszałem je już w kilku Hl- ach nawet. Oto one :











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Jesli chodzi o polskie kawałki z tematyka sztuk walki, mma to ten jest naprawdę fajny:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
mnie się ostatnio to spodobało, też ze względu na walory estetyczne :D :



btw SiwYbks ten klip z podkładem guano apes to jeden z pierwszych gdzie była tak fajnie pokazana akrobatyka, chyba będe mniał do niego sentyment zawsze ;)
ps co w twoim nicku oznacza końcówka bks?, czy to tak z przypadku?

>>> WHO DARES WINS <<<
"Travel across foreign nations, Leave your homeland behind. In the effort and exhaustion of travel, You will find the savour of life."

http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ten film No pain no gain to będzie porażka pewnie.
Film o gościu, który ćwiczy wszędzie i robi napad, żeby mieć na odżywki

Steven0 a ten gif to masakra, niby dobrze, że dzieciak wyłapał pazurki. Osobiście nie przepadam za kotami, zero przywiązania do właściciela, ni z gruchy ni z pietruchy cię podrapie. Zero wierności itp. Jakieś tam wyjątki się pewnie zdarzają, ale raz na milion może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dobre te pierwsze 2 nutki Noolan :) a kaczora ogarnalem juz wczesniej :) Redskin- bks , bo jak zkladalem konto tutaj to zaczynalem treningi boksu i dlatego :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium