SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos pieknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


CHvjowo napisane/narysowane, ale niestety prawdziwe.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gorzej by było jakby taki agro-ateista trafił na jakiegoś katolika który ma w głowie inkwizycje i wyprawy krzyżowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Tez Andrzej,to samo mozna napisac o bialych,kazda inna rasa moze nazywac nas,jak chce,a to my zawsze bedziemy posadzeni o rasizm...druga sprawa,to kiedys zmuszano do wiary w boga,lub zabijano innowiercow,a dzisiaj kazdy taki delikatny...Nic nie stoi na przeszkodzie katolikom brac przykladu z Zydow(patrz rysunek)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
OBELX
Rozróżniacie wogóle to co kościół rzymsko-katolicki i prawosławny zrobił z chrześcijaństwem?


No właśnie, za czasów Jezusa to ludzie byli Kościołem (prawdziwie oddanie wierze), a nie grupki osób co tydzień dukające w kółko te same mantry.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


kiedys ten film widnial pod nazwa zaraza na Slowacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Pracowalem z policjantem ze Slowacji,koles mi opowiadal,ze jak wybuchly zamieszki,bo im jakiestam socjalne zabrali,to policjanci po kilka dni do domow nie wracali,75%jego posterunku sie zwolnila i wyjechala do Anglii:DPodobno jest ich na Slowacji ok 500tysiecy,cos w ten desen...Mam sasiadow tutaj cyganow,nie robia nigdzie,mieszkaja w wielkim domu,a koles jezdzi nowym pasatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
hahahahahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Steven0 ban za trolling

Następny temat

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

WHEY premium