SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
jsdolan - ogranicz trochę tłuszcz i węgle (bardziej tłuszcz - dużo trenujesz siłowo i węgle muszą być!) i to cała filozofia redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Może Masti coś podpowie???

Ograniczenie jedzenia może odbić się na treningach (na ciężarach albo/i intensywności).

Jsdolan robi w dniu OFF tyle co ja na dwóch treningach..
Jak żyć? Jak jeść??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
jsdolan - ogranicz trochę tłuszcz i węgle (bardziej tłuszcz - dużo trenujesz siłowo i węgle muszą być!) i to cała filozofia redukcji.

Ja to się dziwię, że nie jesteś już wyrzeźbiony przy takich treningach Wg mnie wpada codziennie jakieś jedzonko naładowane niepotrzebnymi kaloriami. Przy zwykłych posiłkach jak u pospolitych ludzi też można zrobić dobrą redukcję tylko trzeba wywalić śmieciowe jedzonko, tłuszcze trans a cukry proste to tylko do kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Można też przejadać się odpowiednim (zdrowym!) jedzeniem.
Mi się wydaje, że jak śmieci ograniczę, to tym całym ryżem i kurczakiem się przejadam.
Jeśli nie dojem, to treningi są cienkie..
Trochę takie błędne koło.
Trzeba by wszystko ważyć, żeby sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Można też przejadać się odpowiednim (zdrowym!) jedzeniem.
Mi się wydaje, że jak śmieci ograniczę, to tym całym ryżem i kurczakiem się przejadam.
Jeśli nie dojem, to treningi są cienkie..
Trochę takie błędne koło.
Trzeba by wszystko ważyć, żeby sprawdzić.

Oczywiście tak może być. Ja nigdy nie ważyłem produktów. Czytam tylko etykiety. Jem prawie cały czas to samo i wiem ile co ma mniej więcej BTW i ile potrzebuję. Reszta to już obserwacja organizmu. Przed treningiem staram się mieć dobry posiłek aby siły i chęci było dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Jsdolan-czyżby ciebie też meczy syndrom wiecznej masy ?

Podobnie miał Kolos-co trochę zleciał już zaczynał trenować na siłę ,bo mu spadała i ozywiście dyskretnie podjadać,by ta siła była :)
Nawet nie pomogła mu moja specjala dieta dla żarłoków -bo on po niej zamiast jeść mnie ,jdł podwójnie :)

Tatara było w diecie 250 gr a Kolos po kilogramie wciągał :)

Z obliczeń wynika,że masz talent do rozbudowy mięsni-wsólczynnik jest nieprzeciętnie wysoki.

Podobny do mistrzów kulturystyki z lat 50'.60'


Czyna diecie redukcyjnej spadnie siła i wymiary-oczywiście ,że tak-szczególnie w początkowym okresie ,ale potem następuje rekombinacja składu ciała i wzorców dostarczania i wykorzystania energii i wraca się spokojnie do swoich najlepszych wyników przy mniejszej wadze ciała.


Z obliczeń wynika jeszcze wiele ciekawych rzeczy -ilość tłuszczu w Twoim organizmie to 18 kg.

Dużo? nie dużo?

Łatwo się o tym przekonać-uszykuj dwa 10 litrowe wiadra pełne wody(tłuszczu by było -te dwa wiadra ale czubato napełnione-okropna wizja chyba ?) ale prawdziwa ) pochodź sobie z nimi z 10 minut a potem je odłóż-tak się właśnie będziesz czuł po redukcji-tak na oko z 9-10 kg masy ciała.

I zostanie już tobie tylko jedno wiadro tłuszczu-co jest stanem optymalnym i do utrzymania przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jsdolan5
Nie stać mnie na chwilę obecna na trenera personalnego i dietetyka dlatego kombinuję sam jak umiem .

Pytanie czy dietetyk by tu coś zmienił skoro post wcześniej piszesz:
jsdolan5
Viki@ - Niestety dieta to moja pięta Achillesa . Straszny łakomczuch jestem


Moja propozycja jest taka: kombinuj z dietą bardziej otwarcie na forum czyli zacznij prowadzić dziennik żywieniowy. Dietetykiem nie jestem ale chętnie komentuje wpisy odnośnie diety więc mam nadzieję, że przy regularnym prowadzeniu dziennika osiągniesz przynajmniej dwie korzyści. Jedna to szansa na wskazówki od innych, a druga to zaczniesz się sam bardziej pilnować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
jsdolan - będziesz musiał kupić wagę kuchenną (tanie są ) jeśli chcesz się wzorować na kabo9
Ciekawe jak będzie liczone makro w dobie planka (czasem przedłużonego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Moim zdaniem tu nie dietetyka tylko konsekwencji trzeba
Widzę dwa rozwiązania. Albo na luzie bez liczenia, ale z całkowitą eliminacją niezdrowych przekąsek - czyli jak Panteon napisał, przejście na ryż i kurczaka Albo zabrać się za to porządnie i przez kilka tygodni przypilnowac dokładnie makro, ważyć i liczyć. Więcej roboty, ale efekty lepsze

Tak czy siak wpisywanie posiłków do dziennika to dodatkowa motywacja i łatwiej się pilnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

WHEY premium