SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
masti
Drazekm-był czas na pytania po ogłoszeniu konkursu-i były na nie odpowiedzi.


Na moją propozycję
_Szajba_
Ławka ławce nie równa. U jednego z uczestników oparcie będzie na 100cm u innego na 150. Proponowałbym to ujednolicić.
Czoło w oparciu o ławkę to średni pomysł. Niedostatki w prostownikach, niektórzy mogą nadrabiać odcinkiem szyjnym (dodatkowy punkt podparcia) i zrobią sobie kuku.

Rozwiązaniem obu powyższych problemów byłoby zmierzenie odległość od podłogi do pępka ( odpada kwestia wzrostu co może mieć niebagatelne znaczenie u osób wyższych i niższych), uzyskany wynik określałby odległość od czoła do podłogi. Następnie na ścianę czy choćby ramę od power racka przyklejamy plaster czy kawałek taśmy papierowej na wysokości którą uzyskaliśmy wcześniej. Podejmujemy sztangę z podłogi, przykładamy czoło do taśmy i wykonujemy powtórzenia.


Odpowiedź była taka

masti

8.Szajba-a mnie się zarzuca ,że komplikuje ćwiczenia-tu są proste zasady (acha Fans-nie trzeba się opierać o ławeczkę,jak ktoś ma z tym harcerski problem :),można o coś innego :) )

Ćwiczeń na "sznurki i druty "nie będziemy wykonywac,bo to robi się śmieszne.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130991
Panowie dyskusja była. Autor modułu I wziął w niej udział i ostatecznym kryterium jest oparcie czoła (tym samym dał uczestnikom możliwość dobrania wysokości oparcia wg własnych preferencji każdego uczestnika konkursu).
Teraz tylko wiosłować do brzucha .
Zostało niewiele czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek to ze "byla dyskusja" nad regulaminem chyba nie zabrania nam pisania teraz juz co do konkretnych wstawionych filmikow,z tego co zapewne zauwazyles jest trojka startujacych a miedzy dwoma wywiazala die dydkusja co do techniki.Kazdy powinien wiedziec ze w tym cwiczeniu nie moze byc dobrowolnosci bo wystarczy ze tulowia niema sie w poziomie tylko troche wyzej i dzieki temu mozna podniesc znacznie wiekszy ciezar i nie jest prawda ze konkurs to zabawa bo nasz testosteron mobilizuje nas do walki o wygrana nawet za cene kombinowania.I jak wtedy ocenic kto wygral czy ten co robil wzorowo technicznie i podniosl mniej czy ten co wiecej bo kombinowal skoro nie bylo jasnych i precyzyjnych regol ?
Wiem ze Masti i tak oceni kto wygral,tylko czy uczestnicy beda z tego zadowoleni ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-22 21:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130991
drazekm - nikt nie zabrania dyskusji ale nie można młócić bez przerwy tego co zostało wyjaśnione. Dzisiaj masti wcześniej napisał to co ja powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Miałem sie już na ten temat nie wypowiadać ale...
Odsyłam, choć tego nie chciałem, do tego tematu
https://www.sfd.pl/KRATA_NA_LATO_2018_WG_FANSA_moduł_1-t1164685.html
Wykonanie Fansa też znacznie odbiega od wykonania Mastiego ale tutaj nikt nie napisał że podparcie jest za wysoko czy nie ten kąt, a wręcz przeciwnie.

Ojan@ - "Bardzo ładne wiosłowanie!
Na początek superowe!"


Szajba@ - "Ładne wiosła i jak widać bez pasków też można"

Kabo@ - "dla mnie spoko, chociaż zamysł chyba był inny bo widać że Tobie podparcie bardziej utrudnia niż ułatwia to ćwiczenie, ale wiem kosmici są inni "

itd, itp.
Próbowałem w jakiś sposób zbliżyć się do ciężaru którym wykonywał to Fans ale usłyszałem tylko że głowa za wysoko, nie taki kąt i że kombinuję '
Wszystkie moje filmiki sa opatrzone tytułem PRÓBA, mam świadomość co robię nie tak i jak powinno to wyglądać poprawnie i bez KOMBINOWANIA.
Wersję ostateczną zamieszczę w przyszłym tygodniu i wtedy poproszę Szanowną Komisję żeby tylko tą wersję brała pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm - nikt nie zabrania dyskusji ale nie można młócić bez przerwy tego co zostało wyjaśnione. Dzisiaj masti wcześniej napisał to co ja powyżej.

Ale Janek mi to wszystko lotto,probuje tylko przewidziec ewentualne reakcje co do techniki wykonania lub koncowego werdyktu,oby wszystko bylo ok i wszyscy zadowoleni tego uczestikom zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130991
jsdolan - u fansa było to na początku konkursu i było pochwalone gdyż jak sam zauważyłeś niewiele odbiegało od tego co zademonstrował masti.
Twoje wykonanie było w połowie konkursu i dlatego wyraziłem swoje wątpliwości abyś mógł się poprawić. Za to spotyka mnie kara w w postaci powyższego postu.
Jeśli możesz to przeczytaj mój post, który jest nad Twoim ostatnim a rozwieje on Twoje rozterki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kto by pomyślał, że tak może się sprawa skomplikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130991
drazekm
ojan
drazekm - nikt nie zabrania dyskusji ale nie można młócić bez przerwy tego co zostało wyjaśnione. Dzisiaj masti wcześniej napisał to co ja powyżej.

Ale Janek mi to wszystko lotto,probuje tylko przewidziec ewentualne reakcje co do techniki wykonania lub koncowego werdyktu,oby wszystko bylo ok i wszyscy zadowoleni tego uczestikom zycze.
Ależ te wątpliwości wyjaśnił dzisiaj masti w innym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Mnie w te Wasze rozkminy proszę nie mieszać. Na stronie trzeciej tego dziennika napisałem, "dobra fota i dobre wiosło", a parę postów wstecz napisałem że kąt pochylenia tułowia u Mastiego był mniejszy. I jedno stwierdzenie i drugie napisałem zgodnie z prawdą.
Nie oceniałem jakości i kąta i niczego ponad to co napisałem powyżej.

A całe to zamieszanie zawdzięczamy Ojanowi , a właściwie Ty mu zawdzięczasz kilka tysięcy wyświetleń
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

WHEY premium