SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Oj Panowie bo zaczyna to przypominać licytowanie się. Od samego początku pisaliśmy o wysokości podparcia głowy i do tego sie moje wypowiedzi odnosiły. Oprócz tego jeżeli mamy to robić według filmu zamieszczonego przez Mastiego to patrzmy na wszystkich którzy wykonywali to ćwiczenie. Jeżeli Oni robili to dobrze to moje wykonanie nie jest gorsze. Jezeli jest źle to trudno, poprawiał nie będę, jakoś odeszła mi ochota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Już teraz rozumiem czemu Szajba kiedyś pytał o wymiary, kąty i chciał wszystko mierzyć
Chętnie poznałabym zdanie Mastiego na ten temat, wolę zrobić z mniejszym ciężarem ale zaliczyć, niż z większym i nieprawidło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Po wczorajszym treningu czułem lekki nie dosyt dlatego dzisiaj potrenowałem w towarzystwie młodszej Córki

Taki sobie Supersecik podciągnięcia, dipy, pompki, przysiady
Pompki na poręczach - 80p
- 10s x 8p

Podciąganie na drążku podchwyt - 60p
- 10s x 6p

Pompki szeroko ręce i nogi na podwyższeniu - 100p
- 10s x 10p

Przysiady ze sztanga na barkach - 100p
- 68 kg, x 10p x 10s
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
To zrobiłeś moje dwa treningi w jednym i jeszcze nogi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Idea tego ćwiczenia jest jedna-wykonujemy wiosłowanie sztangą z oparciem czoła.

Wykonania są realne a nie pokazowe,ideowe z gryfem .

Na filmie jest kilku ćwiczących,by pokazać,że każdy ma trochę inny styl,inaczej to wygląda itp.
Nie ma idealnego wzoru ,ale jest konkretny sens tego ćwiczenia.

W trakcie konkursu nie oceniam,nie koryguje itp-każdy robi wg tego co uważa i jak zrozumiał sens i intencję danego ćwiczenia sprawdzającego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Każdy jest inny a masti niezłomny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti

W trakcie konkursu nie oceniam,nie koryguje itp-każdy robi wg tego co uważa i jak zrozumiał sens i intencję danego ćwiczenia sprawdzającego.


no to teraz macie zagadkę dopiero
ale jak widać poziomica Szajby nie będzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A ja wolalbym precyzyjnie,dlatego nie startuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Drazekm-był czas na pytania po ogłoszeniu konkursu-i były na nie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm-był czas na pytania po ogłoszeniu konkursu-i były na nie odpowiedzi.



Masti ale nie musialem sie o nic pytac bo wiedzislem ze bedzie jak powyzej napisales.czyli do konca nic nie wiadomo.i ocenisz wg wlasnego uznania i nie zaczynam dyskusji i o nic sie nie pytam tylko zwyczajnie napisalem "ze nie wzialem udzialu bo wole precyzyjne reguly"
masti
Idea tego ćwiczenia jest jedna-wykonujemy wiosłowanie sztangą z oparciem czoła.

Wykonania są realne a nie pokazowe,ideowe z gryfem .

Na filmie jest kilku ćwiczących,by pokazać,że każdy ma trochę inny styl,inaczej to wygląda itp.
Nie ma idealnego wzoru ,ale jest konkretny sens tego ćwiczenia.

W trakcie konkursu nie oceniam,nie koryguje itp-każdy robi wg tego co uważa i jak zrozumiał sens i intencję danego ćwiczenia sprawdzającego.







Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-22 17:43:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

WHEY premium