SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagmaster - "Plecy same się nie zrobią" / Nowy plan str. 24

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Trzymaj dietę i za******laj a będzie i krata

Za bardzo nie będe chwalił ale jest dobrze

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz 10 post (foto) w dzienniku mn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no ładnie ładnie :)
Krata do wakacji się wyrobi myślę...
Kiedy ruszasz z nowym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
karczmarz1 dzięki
demolub wiem, wiem.. nie będzie o******lania się
davidooo widziałem ;] Codziennie tam zaglądam
dabadu // No właśnie chciałbym, zobaczymy jak to będzie. // Z nowym treningiem ruszam albo od przyszłego tygodnia, albo od następnego.. Wszystko zależy od tego w jakim stanie będzie mój nadgarstek do poniedziałku.

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
czesc kolego
dzieki za tabelke z HIT ale nie moge jej odczytac ,mam zamazane wszystko , jak bys mogł wysłac mi ja na email,
sog poleciał
narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Witaj, wysłałem ci na maila link do całego artykułu. SOG'a odbiłem.
Pozdro

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Coraz lepiej:) ale jeśli możesz ogól te kudły bo akurat stejki jadłem i mało co mi sie nie zwróciło;p Bez obrazy:) Idzie do przodu z tego co widze- życze przyrostów

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
WuEsQu Nie jestem jakimś kulturystą żeby depilować klatę i brzuch.. Mi to nie przeszkadza, poza tym bez przesady, bo aż tak dużo tego zarostu nie ma Może kiedyś jak będzie mnie stać na laserową depilację... // Dzięki.

Zmieniony przez - Jagmaster w dniu 2011-03-12 15:26:24

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Depilacja jest dla pedałów

No, chyba że planujesz występ na wieczorze panieńskim




A forma git, idzie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
hahaha
/
Dzięki

Zmieniony przez - Jagmaster w dniu 2011-03-12 16:26:42

><>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowy AB CD

Następny temat

SPLIT do sprawdzenia

WHEY premium