SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagmaster - "Plecy same się nie zrobią" / Nowy plan str. 24

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pff co za typ co na siłownie nie wpuszcza, musisz Jag troche przymasować to wiesz moze i cene za karnet ci zniży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Ale miałem za*******, nie miałem czasu dawać wypisek. Dieta była w miarę dobrze trzymana, podobnie do poprzednich wpisów, dam tylko wypiskę z piątkowego treningu.



HST 10 trening szósty

Przysiad
80kg x10
80kg x10
Martwy ciąg
114kg x10
114kg x10
Skos
:[
Wiosło
80kg x10
80kg x10
Push Press
:[
Uginanie stojąc
:[
Francuz
:[

Ocena: :[

[Pierdzielony nadgarstek. Mam moc, z treningu na trening czuję się coraz silniejszy, przysiady i MC leciutko poszły, ale ****a w niektórych ćwiczeniach ból nie pozwala kontynuować, wykonałem wszystkie ćwiczenia, ale te z ":[" dużo mniejszym ciezarem xX Bandaże dużo nie dają, ehhh :[ Ale cyklu i tak nie mam zamiaru przerywać, może mi przejdzie.

davidooo

Zmieniony przez - Jagmaster w dniu 2011-02-13 21:20:05

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mi w każdym razem przeszło, tzn ja mam coś takiego, że co jakiś czas mi się pojawia ból i znika za jakiś czas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369



1. Owsiane
2. Pierś + ryż
3. Pierś + ryż
4. Pierś + ?
5. Ser twarogowy półtłusty

Dziś były nuggetsy, uwielbiam! Wstałem dość późno, więc jeden posiłek odpadł.

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Dzięki davidooo Ciekawe tylko czy mi to pomoże.. bo szkoda wywalać kasę. Bandaże bokserskie nie pomogły za bardzo, wiem, że to nie to samo, ale jednak jakieś porównanie jest, szkoda, że nie mam jak tego założyć przed kupnem.
A za tą taśmę miałbym 2kg piersi Muszę się zastanowić

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnym bandażem obwiń mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Nic nie mów... ostatnio na treningu za mocno owinąłem i aż mi palce zdrętwiały

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
takie bandaże sam bym sobie chętnie kupił, no ale niestety, nie mam z czego telefonu doładwoać ani owsianych kupić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
korfa 2zł na owsiane nie masz?

Jag, idz do lekarza najlepiej i zrob rentgena ( czy jakos tak) i bedzie wiadomo co jest, smaruj tez maściami rozgrzewającymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowy AB CD

Następny temat

SPLIT do sprawdzenia

WHEY premium