SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile robicie pompek?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Ja 2 miesiące temu robiłem yyyyyy no ten yyyy nie robiłem bo nie mogłem nawet jednej zrobić
A teraz hmm nie wiem, wiem, że robię na luzie 15 na rozgrzewkę przed treningiem

Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-01-13 22:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
60 prawidłowych takich jak napisał Noulen ogółem SOG dla ciebie :) .

Sie żyje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Pompki trzeba trenić ;) Ja robię tyle samo co kiedyś przed rozpoczęciem treningów siłowych, to bardziej na kondycje leci chyba ;)

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jak mam forme to okolo 10 pompek zrobie...na wdechu.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Moja życiówka to 66 na sprawdzianie z w-f jak jeszcze chodziłem do lo, później przez 2 godz nie mogłem ruszać rękoma :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1090
Mam 15 lat, parę tygodni temu robiłem 70max ale teraz robię serie - pompki na 13 sposobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
100 pompek robiłem bez większych przeszkód. Teraz nie wiem, myślę że do 150 bym dojechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4754
36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
nie spodziewałem się że na tym forum są tacy żałośni ludzie.. niektórzy piszą że robią po 150 pompek.. haha fajny żart.. żałosne to gadanie i tyle.. powiem tak, niech choć jedna osoba da mi filmik jak robi technicznie dobrze 150 pompek.. ci co tak mówią takich poprawnych pewnie 30 nie zrobią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Wojtek ty do mnie bijesz ? To że ty nie dasz rady nie znaczy że inni nie dadzą. Ludzkie możliwości są nieograniczone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf,obciazenie itp

Następny temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

WHEY premium