SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile robicie pompek?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
no no 300 na jeden raz - niezły wynik.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przez internet to pizgne z pincet na jednej rece
i z 80 na rzesach

a w realu - nie sprawdzam bo szkoda czasu i kalorii, ale za suchara-malolata szlo kolo 50

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys robilo sie po 50-60 na raz teraz moze ciut mniej bo dawno ich nie robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
mój rekord to 320 na raz

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Moj rekord w internecie 2000 w godzine



A na realu mysle ze z 50 by poszlo (dawno nie robione)

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
latwo robic duzo :) roiłem trening se 100 co nie całą minute i luz :) na jeden bez problemu 30 robie :P

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja pamiętam, że w marcu potrafiłem zrobić cztery a teraz... idę sprawdzić... trzydzieści pięć. Po trzydziestym triceps tak palił że nie dałem już rady

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Sempai44:
"mój rekord to 320 na raz "

Ta chciałbym to widziec.....chyba z 6 przerwami-320

Paiterrr:
"300 jednorazowo i 20 na 1 rece, na drążku 35 razy, ewentułalnie z bratem 40 kg na plecach ze 60, ja waze 84 kg i wyciskam 130"

Taa i wtedy Cie mama obudziła Ciekawe ilu z was wciska kity,bo jak tak patrze na ten temat to dosyc duzo tu jakis bolków co po ponad 100 pompek robia.W rzeczywistosci widziałem mnóstwo ludzi ktorzy robili pompki i na oczy nie widziałem wiecej niz 120 pompek.Jak słysze teksty typu "100 pompek to na lajcie robie" to az mi sie smiac chce,bo duzo jest takich co lubi kozaczyc,a przedwszystkim doadwac bo co tam jak ktos robi 60 pompek i da rade wiecej to se doda tak na oko ze 40 i mu wyjdzie juz 100,ciekawe ilu jest takich w tym temacie,pewnie jakas czesc napewno,bo kto nie lubi opowiadac bajek,a jeszcze ze soba wroli głónej to tym bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
najwiecej zrobilem ok.90 na raz (o dziwo wynik zanim zaczalem cwiczyc na silce) a teraz pompek wogole nie robie, bo imo jest to marnowanie czasu...

a tak na serio to robie w fabryce 30 pompek rowerowych na godzine, lub 40 pompek do pilek


GANGSTA, ale pompka pompce nierowna, jeden robi takie, ze dotyka klata do ziemi, a drugi ledwo rece zegnie i juz mysli ze zrobil pompke, tez sie spotkalem z typem, ktory kozaczyl przed kolegami ze zrobi 200 pompek, zaczal robic, to ledwo rece zginal, minimalnie sie opuszczal i juz liczyl takie "cos" za pompke....a poza tym po ilosci pompek nie mozna oceniac sily czlowieka etc, bo wielu z moich kolegow (tych ktorzy cwicza na silce juz dosyc dlugo) nie zrobi wiecej niz 50-75 pompek, mimo iz wyciskaja po 150-170 kg...a pelno jest 60 kg sucharow, ktorzy machna 80 pompek bez problemu

Zmieniony przez - evilluke w dniu 2006-09-02 11:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
swego czasu a tobyło 3 lata temu, robiłem 200 - 220 pompek dziennie i piłem po 2 litry mleka na dzień :) a czasami więcej ale wtedy byłem zdeterminowany by byc niepokonanym, po tym jak pobito mnie w tramwaju!

Obecnie robię:
- 3 serie po 15 w szerokim ustawieniu rąk,
- 3 serie po 10 na 3 krzesłach,
- 3 serie po 10 w wąskim ustawieniu rąk.
Srednio raz w tygodniu przed bicepsem :) -

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf,obciazenie itp

Następny temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

WHEY premium