SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile robicie pompek?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
Paiterrr kwestia motywacji, psychiki !

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30874
EvilLuke:
"GANGSTA, ale pompka pompce nierowna, jeden robi takie, ze dotyka klata do ziemi, a drugi ledwo rece zegnie i juz mysli ze zrobil pompke, tez sie spotkalem z typem, ktory kozaczyl przed kolegami ze zrobi 200 pompek, zaczal robic, to ledwo rece zginal, minimalnie sie opuszczal i juz liczyl takie "cos" za pompke"

No własnie ja o tym bardzo dobrze wiem,powinnos sie dotykac klatka podłogi/ziemi bo takie cos jak napisałes wogoole sie nie zalicza.Takich bez dotykania ziemii co ledwo rece zginac to Ja moge se ze 200 zrobic,tylko takie cos wogoole sie liczy,a pewnie mase ludzi w tym topicu tak robi pompki i potem pisza bajki ze zrobia po 150.
Ja to pompki robie dotykajac ziemi i srednim tempem nie naginam najszybciej jak moge tylko tak,zeby to wyglądało jak pompka i dam rade zrobic ok 95-100.Jakby mi tu paru ludzi którzy napsali te bajki zrobilo,srednim tempem do podłogi klata to by tu te rekordy sie zmniejszy dosyc porzadnie.

"a poza tym po ilosci pompek nie mozna oceniac sily czlowieka etc"
To ja wiem,pompki raczej bardziej na wytrzymałosc,nie na siłe.Dobrze wiem o tym

"bo wielu z moich kolegow (tych ktorzy cwicza na silce juz dosyc dlugo) nie zrobi wiecej niz 50-75 pompek, mimo iz wyciskaja po 150-170 kg...a pelno jest 60 kg sucharow, ktorzy machna 80 pompek bez problemu "

Osobiscie znam mnóstwo sucharów i nikt nie zrobi wiecej niz 60.
To tylko glupie przechwalanie,a potem jak gadam to zrób te swoje 100 pompek,ale dokładnie to rece juz my wydzierżaja po 50.
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dajcie na luz

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
MDRAGON cemu skasowales ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf,obciazenie itp

Następny temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

WHEY premium