SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robicie by nie zasnąć

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
Siema wyrwałem fuche na stróża 48 bez snu macie jakies metody zeby to jakos przetrwac, kupilem 4 te male tigery nawet troche podzialalo co do tego oprocz kawy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
o_0 48 h bez snu? no to najpierw się wyśpij potem kawa,z guaraną itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
no to przed robotą pożądny sen jakies 24h hehe, kawa, napoje energetyczne, albo przywal nosa to podziała. Kumpel jak zapodał działe to nie spał 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6203
sole otrzezwiające,sen,tigery,r12,powerady,moze towarzystwo ładnej dziewczyny ci pomoze

pozdrawiam..........

<<<szacunek ludzi ulicy>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
ja to jak jestem na nocce i nie ma nic do roboty to biore gumkę recepturkę
do tego papierek jakiś,zwijam go,gumka na 2 palce i strzelam jak z procy..fajna zabawa ..mozesz se np kosz ustawić i trenować celność...jak masz śrubki lub inne metalowe drobiazgi to strzelaj śrubkami..szybko lecą

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
myslalem zeby pudru troche wciagnac ale jak ja na trzeźwo mam zwidy to co by bylo na fazie ? dzisiaj na drugiej nocce to przywidzialy mi sie biegajace szczury i dwoch kolesi jak rope ciagna z traktora

myslalem moze zeby wziac jakis hantelek i napie#dalac miliony powtorzen na bica ktorego normalnie i tak nie cwicze wiec jakis porzytek bym mial ,


towarzystko ladnej dziewczyny to by bylo cos :D bo tak siedziec samemu 48h i do siebie mowic to troche lipa



Zmieniony przez - Stivenos w dniu 2007-07-02 21:54:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Temat fajnyy....Przynajmiej smiesznie jest wal to na bica napiszmy cos koledze by mógł czytac to moze nie zasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
ja teraz w domu jestem hehe gdybym tam mial komputer to by bylo co innego :D tam nawet prądu nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
to gdzie Ty stróżujesz ? W wulkanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7570
Wstaw rowerek i zrob sobie maly Tour de France Lato idzie, dobrej rzezby nigdy za wiele

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
kurva prądu nie ma to podłacz dynamo do roweru i napędzaj sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żelbeton ?

Następny temat

darmowe konta na rapidzie !!

WHEY premium