SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile robicie pompek?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 521 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14469
hehe moj kolega jak na wf-ie ostatnio sie sprawdzalismy zrobil 55 pompek ale to nawet w 10% nie bylo do nich poobne....robil jakies fale tzn w czasie unoszenie klatki od podlogi rece uciekaly mu do tylu i smiesznie to wygladalo a "tylek" mial wypiety jak do.... ale nauczyciel i tak mu zaliczyl bo trzeba bylo dotykac brada do materaca w czasie opuszczania klatki w dól

Ale lepsza sytuacja byla z tym samym chlopakiem jak na wf-ie poszlismy na silke i do wyciskania na klate zalozone bylo 46 kg chyba i w czasie podnoszenia tego spadl z lawki prawa strona szangi spadla mu na podloge a on za nia haha

Ta historia bedzie go przesladowalo jeszcze dlugo..... heh

Zmieniony przez - Flower15 w dniu 2007-03-02 19:53:34

http://www.sfd.pl/temat282802/  --- wspięcia na palce by Flower
http://www.sfd.pl/temat179457-strona22/ --- 36 opisów gg by Flower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
ja wcale nie mówie że mam jakąś super technike a napewno się nie chwale. Tylko tak jak wspominałem nasz nauczyciel w-f'u był kulturystą i np. jak mu podpadniemy to robimy tzw. obwody :) i sprawa ma się tak minute np. przysiady z podskokiem, 30sekund przerwy i znowu minuta i tak 4 serie potem brzuszki tu jest 1,5 minuty i 30sekund przerwy i 4serie potem są np. na grzbiet albo na łydki a następnie pomki i tam np. mówi 4 serie po 25 albo po 30 macie zrobić. I mało kto z klasy (1liceum) da rade zrobic 30pompek na seri a facet zawsze gada patrzcie na niego (na mnie) jak ręce symetrycznie ułożone i pracują tylko rączki itd. że to jakaś dobra technika a nie np. odbijam się od podłogi albo robie tylko do połowy nie śmiejcie się

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
ale z Ciebie kozak

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
technik pompek jest tylu ilu pompujących hehehe ;) taaak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Z 80 zrobie

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Pompek ogólnie nie robię, ale myślę że 50-100 bym zrobił, bo kiedyś tyle robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Ja mam 14 lat i robie około 95 po 6 miesiącach treningów przed treningiem robiłem jakieś 35 poprawa jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a ja mam paszport polsatu... patrz na daty, nie wykopuj tematów

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
85 zrobie.. dazylem do 100 ale wole trening silowy jak narazie wiec nie dojezdzam sie w ramach rozgrzewki pompkami

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 673
Robiłem na wf 40 pompek na raz... ale takich normalnych czyli nogi na wysokości klaty(np. na ławeczce) i wolne tempo był bdb. prawie cel. więc uważam że nie był to zły wynik:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf,obciazenie itp

Następny temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

WHEY premium