SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajka i ich tluczenie czym to robicie? od zjedzenia skorupek mozna zachorowac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
ja pukam nozem ale dosc czesto na male kawalki mi skorupek do miski wpadaja;/


a podobno gdy sie skorupke zje to mozna zachorowac tak?

i na co sie choruje, cos z jelitami babcia mi mowila
1

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
1. Niech Cię babcia nauczy inaczej tluc skorupki jajek. 2. Na nic nie zachorujesz, bo przecież nie jesz tych skorupek na surowo, tylko smażysz te jajka z tymi skorupkami, temperatura zabija bakterie. Będziesz żył

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
babacia mowila cos o tych skorupkach ze one sie nie trawia i sa ostre to dlatego... pewnie to zabobon starych ludzi.. albo nie chce abym podkradal jej z kurnika hehehe

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Skorupki niektórzy wcinają, tzreba jedynie spażyć i zmielić w młynku.

Jak skorupki kawałek z jajkiem zjesz nic Ci nie bedzie sam nieraz w jajecznicy zjem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
ok, czyli zabobon , thx!!

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Ostry nóż zdecydowany ruch i można chirurgicznie przepołowić jajko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zawsze mozna rozbić jaja na głębszą miseczkę i jak coś wpadnie to wyłowić a potem na patelnie dać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Albo z patelni wylawiac palcami tylko mozna sie poparzyc tak btw co do skorupek to wyparzyc najlepiej chyba wiadomo skad wychodzi jajko od kury ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ciekawe jaki kury mają w chinach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Chyba chodzi o to że jak zjesz skorupkę dostaniesz skrętu kiszek. Mi też to babcia powtarza. Nie wiem nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
a mi kumpel zawsze mówił że od skorupek można dostać zapalenia wyrostka bo tam często zalegają niestrawione resztki ale nie wiem ile w tym prawdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja a fast food

Następny temat

Gryf Prosty fi 28mm vs 30mm

WHEY premium