SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile robicie pompek?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
sseezzaarr
jesli to twoje zdjecie jest w profilu to nie wierze w te 50 pompek na 1 rece w twoim wykonaniu

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś 70 w jednej serii, co dziwne nie ćwiczyłem pompek, a dużo jeździłem na rowerze i miałem dobrą wydolność płuc, teraz może ze 40-50 zrobie, ale nie wiem dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16808
ja robi 90000 na jednym wdechu a mój kolega robi 100seri po 342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
50 na jednej to wcale nie jest tak dużo.
po opanowaniu techniki i złapaniu równowagi na prawde nie jest to trudne ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FAŚCI wiem że na forum mozna pisać co się chce.. duzo tu osob kantujących swoje wyniki :) żałuje ze nie nakręciłem wtedy filmiku.. chciąłem poproawić tylko rekord a miałem chyba 30pare;) więc pozostaje Ci wierzyć albo nie pozdrowka

bic44 na poczatku było 2,3,4 jak już przeszło 10 to szło jak burza:) szkoda ze przestałem ćwiczyc to byłoby jeszcze lepiej:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
cos koło 45 :/
na jednej ręce miałem rekord 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
Czytając tego posta postanowiłem się sprawdzić gdyż nigdy nie robiłem na maxa, wogóle nie robie pompek tyle co na w-f bo jakoś nie zwracałem na to ćwiczenie uwagi... Przynajmniej wiem że technicznie robie je poprawnie bo mój nauczyciel w-f'u mnie bardzo chwali w pompkach że robie najlepiej z klasy (technicznie- brzuch ani uda nie dotykają ziemi- nogi wąsko, rece szeroko i tylko muskamy klatką o podłogę) a facet zna się na rzeczy bo nie dość że był kulturystą to jego rekordy w trójboju z 78roku do teraz są w szkole nie pobite :). Wracając do rzeczy to zrobiłem 67 i łapki wysiadły :) hehe - ale pompa jest niesamowita :) POzDraWiam

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
" robie najlepiej z klasy (technicznie- brzuch ani uda nie dotykają ziemi- nogi wąsko, rece szeroko i tylko muskamy klatką o podłogę)"

...a ,łyżka na to niemożliwe.Lubie ten temat,bo lubie poczytać bajki w nimNiektórzy mają sie za debesciaków,a w rzeczywistości to niedowartościowane nastolatki

Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2007-03-02 16:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w sumie ciężko wyniki w tej dyscyplinie porównywać, bo istnieje tyle technik ilu 'pompujących'.jeśli chodzi o sprawdzenie wytrzymałości klatki to najlepsze jest wyciskanie sztangielek-po prostu najtrudniej oszukiwać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf,obciazenie itp

Następny temat

Do przypakowanych - mięśnie a temperatura.

WHEY premium