SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hey Girls, Hey Boys - Supermass Az - There we go!! - podsumowanie str.39!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Będę juz żarł gotowane, dla Waszego świętego spokoju ;) Dzięki Panowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Powodzenia w teście , będe zagladał . Swoją dorgą własnie jestem na masie i tez mam ip, masa idzie nieziemsko ale trochę podlewa, ciekawi mnie twoje dawkowanie tego suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
Myślałem, że mit o przerywaniu snu żeby dostarczyć trochę białka (i tłuszczu w tym przypadku) już dawno upadł...
Nie mogę teraz znaleźć ale na pewno w tym temacie https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację.-t532846.html był poruszany temat wstawania w nocy i dostarczenia wtedy białka w związku z "katabolizmem nocnym". Na którejś stronie na pewno jest badanie wskazujące jak bardzo zaburza to wydzielanie hormonów, a szczególnie testosteronu.
Więc jeśli ludzie przyjmujący doping się tym przejmowali to co dopiero my nie przyjmujący hormonów z zewnątrz!
Ogólnie uznano, że 'gra nie warta jest świeczki" i przynosi więcej szkód niż korzyści...

Ale może ma to jakiś głębszy sens, nigdy nie byłem pojąć sposobu myślenia Wodyna, a oprócz planu treningowego widzę, że w diecie też macał swoje palce.. Bo po co tak na siłę ze wszystkim kombinować ? Ale no nic, może to ja jestem zbyt ograniczony lub nie jestem jeszcze na tym poziomie zaawansowania żeby docenić te złote wskazówki..

W każdym razie ciesze się, że będziesz testował suplementy od "chłopaków z targowiska", już jakiś czas się nimi interesuje.

Życzę powodzenia i złapania jak najwięcej jak najczystszej masy!

Zmieniony przez - blacha jr w dniu 2011-11-07 17:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Bratus
solaros już pewnie jakąś animacje szykuje


Hehehe, pewnie tak

Pit, czuje, że będzie kolejny mega test, ledwo się zaczął a już jest pozytywnie Pozdro, będę wpadał jak najczęściej

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pitbull61
Dzieki Pany. Darioman - WODYN mi tak zalecil, więc tak będę robił ;)


o surowych jajacach mam troche inne zdanie

blacha
Myślałem, że mit o przerywaniu snu żeby dostarczyć trochę białka (i tłuszczu w tym przypadku) już dawno upadł...


a robi tak?

bo ja juz 3 raz czytam i jakos nie widze aby budzil sie i pil fat w nocy!

btw - POWODZENIA!



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-07 19:17:41

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
"Aha, jeszcze jeden zabieg.
W dni nietreningowe - po 5h snu pobudka - 3 surowe jaja i spowrotem lulu na ostatnie 3h. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki

ps

z takim zabiegiem

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-07 19:52:14

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dobry ten krem/maśc?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Jest prowadzony przez Wodyna, a on jak wiadomo szamie surowe jaja, podobnie zresztą jak ja Szamaj surowe i nie patrz na nich.

"Aha, jeszcze jeden zabieg.
W dni nietreningowe - po 5h snu pobudka - 3 surowe jaja i spowrotem lulu na ostatnie 3h. "

Nie ma to jak krytykować nie mają pojęcia na czym dany zabieg polega.

http://tv.sfd.pl/Andrzej--WODYN--Roszkowski-o-najczęstszych-urazach-i-bł,odcinek,52.aspx
Od 41 minuty oglądać i słuchać co Wodyn mówi, a potem komentować.


Powodzenia

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-07 21:03:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy co i jak prosze o pomoc

Następny temat

Moc

WHEY premium