SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hey Girls, Hey Boys - Supermass Az - There we go!! - podsumowanie str.39!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Panowie, czy ja naprawdę musze to już 1000 raz powtarzać ?

KULTURYSTĄ NIGDY NIE BĘDĘ !!!

Nie ten wiek, nie te geny..
Nigdy nie miałem zresztą takich ambicji.

A skoro zmiania się poziom otłuszczenia, to świetnie. Taka zmiana jest dla mnie satysfakcjonująca. Siła i masa też wzrosła, choć, jak wspominacie nieznacznie w ciągu tych 2 lat.

Robię to przede wszystkim dla zdrowia i dobrej kondycji.
To już osiągnąłem i zamierzam to utrzymać. A siła i masa może sobie powolusiu iść do przodu przez kolejne 15 lat.

Pisałem Ci już to dobrykoxu kilkukrotnie, więc nie wiem po co te bezsensowne zaczepki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Juz lepiej robic testy tylko na bf, przynajmniej bez zadnych napinek itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Krytyka tez musi byc ale panowie robiliscie jakies testy? Jak tak to zarzuccie linka, jesli to pitowi nie przeszkadza i sami ocenimy


Niektorzy cwicza i zarzucaja sobie jakis cel do osiagniecia, a niektorzy robia to dla przyjemnosci, jak wielu moich znajomych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, ale jeśli dla niego robienie masy polega tylko na łapaniu tłuszczu, a redukcja na pozbywaniu się go to nie wiem po co te testy, czemu one mają służyć? Dieta, trening, technika wszystko kuleje. Potem wchodzi taki Jaś i Staś i zaczyna wprowadzać ów rewelacje w życie – czyli litr mleka (nie ma to jak porządna dawka laktozy, na pewno po miesiącu parę kilo pójdzie – i oczywiście w pasie), ciężary jak u baletnicy (eee tam na nogach i plecach pewnie mu nie zależy to i 70kg starczy :D) i wszystko to doprawione modyfikowaną techniką FBW – czyli jak robiąc biceps ćwiczyć też plecy. I tu nie chodzi tu by być kulturysta, tylko o to by robić to co się robi DOBRZE..

Łapać sadło i je zrzucać można bez żadnych treningów i suplementów (które w jego przypadku się marnują) Po lekturze wszystkich testów dochodzę do wniosku, ze autor raczej powinien się zająć pisaniem poradników kucharskich, a nie dzienników treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5520
zapał masz, ale kombinujesz jak gon pod góre. Zreszta zaraz jak zwykle zaczniesz mnie obrazac od siuskow. Twoje podejscie to tak jakby bywanie na silowni i obnoszenie sie z tym niz prawdziwy trening
PRzestan cudowac z jakimis wymyslnymi treningami proponowanymi przewaznie przez dzieci na sfd i bf typu fbw i inne cuda. Przestan stosowac rotacje weglami bo kiepsko ci to wychodzi
wejdz na normalny split, zwykla zbilansowana diete, dobierz dobrze ciezar do swoich obecnych mozliwosci i lec. przestan sluchac wszelakich specow stad a skup sie na podstawach znanych od lat.
Chcesz zrobic to porzadnie to wytnij sie naprawde do skutku bez zakladania ze potrwa to 8 czy 16 tyg a do momentu kiedy zobaczysz krate, a potem wez sie za solidne masowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5520
i nie chodzi o obrazanie ani wywyzszanie. Kupe czasu cwiczysz,jaki ten trening by nie byl wkladasz w to sily. Przygotowywanie posilkow tez zajmuje ci pewnie sporo czasu. Mowisz ze kultyrystom nie zostaniesz bo nie masz genow, ok ale uwierz ze napewno nawet bez genow mozna zrobic dobry progress wizualny a silowy napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
"PRzestan cudowac z jakimis wymyslnymi treningami proponowanymi przewaznie przez dzieci na sfd i bf typu fbw i inne cuda. Przestan stosowac rotacje weglami bo kiepsko ci to wychodzi
wejdz na normalny split, zwykla zbilansowana diete, dobierz dobrze ciezar do swoich obecnych mozliwosci i lec. przestan sluchac wszelakich specow stad a skup sie na podstawach znanych od lat. "

cywil i dobry koks, powiedzcie gdzie takich głupot się naczytaliście?
kilka tematów podwieszonych przeczytaliście i zgrywacie speców od treningu i dietetyki? Piszecie takie głupoty, ze skręca mnie ze śmiechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Już się wygadaliście, czy potrzebujecie jeszcze trochę czasu ?

Braćmi jesteście, że się tak zawsze w jednym momencie pojawiacie ?

Nazwać WODYNA dzieciakiem z sfd i bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Wzięliby się chociaż raz za jakikolwiek trening od Wodza, to by zmienili zdanie. N
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening to możesz miec nawet od Arniego, jak technika do dupy, ciezaru brak, a dieta kulawa..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy co i jak prosze o pomoc

Następny temat

Moc

WHEY premium